Вподобайден• 1 час назад
Кто здесь раздает советы перестать есть много
а если не возможно перестать? как справиться с проблемой?
Вакцениро Вона• 1 час назад
Ответ дляДолькиКабана
Я хочу начать есть( аппетит пропал. Поделитесь аппетитом
Мне прописали ад, у меня была критичная потеря веса , помогло .
Вподобайден
• 1 час назад
Ответ дляДолькиКабана
С радостью, у меня зверский
Вподобайден
• 1 час назад
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Тогда перестать видеть в этом проблему и есть много
ем много, но проблему вижу
Обращеница• 1 час назад
К психиатру пойти. Компульсивное переедание- это медицинская проблема, с которой работают.
Гжегож Бженчишчикевич• 1 час назад
Ответ дляВподобайден
ем много, но проблему вижу
Так в чем тогда вопрос?))
Самохвалова• 1 час назад
Люди много едят от недовольства, стресса, прокрастинации. Так что да, перестать сложно.
Вподобайден
• 1 час назад
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Так в чем тогда вопрос?))
может не хватает витамин?
Гжегож Бженчишчикевич• 1 час назад
Ответ дляВподобайден
может не хватает витамин?
Без усилий не бывает ничего. Нужно работать над собой. Делать выбор, что важнее: поесть сейчас или свое здоровье. За Вас это никто не сделает
Весела бджілка• 1 час назад
Ответ дляВподобайден
С радостью, у меня зверский
І в мене був хороший апетит, особлмво ввечері.
А потім зважилась в січні і я вже 76 кг.
Перестааа їсти після 18. І от вже 2 місяці не їм. 3 кг ушло. Звикла. Взагалі не хочеться тепер ввечері.
Тобто це справа звички. Її можна виробить.
І вцілому сенший апетит протягом дня став
Вподобайден
• 1 час назад
Ответ дляМлинець Мій
Что ели за последний час-полтора?
2 моооженых
ДолькиКабана• 1 час назад
Ответ дляВподобайден
С радостью, у меня зверский
Почему так не справедливо
Вподобайден
• 1 час назад
Ответ дляДолькиКабана
Почему так не справедливо
Согласна, у меня перебор ;(
Зрадорозганячка• 1 час назад
Завжди є варіанти.
Можна не тримати вдома багато їжі, тобто купувати на один день. Це важко, дорого, але реально
Можна попросити когось з рідних зупиняти вас, коли ви починаєте їсти зайве
Можна пропрацювати причину переїдання з психологом
Можна користуватись медикаментозною підтримкою (АД, інкретиноміметики)
Весела бджілка• 1 час назад
Ответ дляБачу_майбутнє
Хром попейте
Він реально комусь помагає? Колись пробувала, як з гуся вода
Шукаю стакан• 1 час назад
Коли починаеш їсти меньше, то шлунок звикає до менших порцій і ок.
Також якщо почати їсти прісну їжу, то за кілька днів відчуваеш, що смачна сама проста їжа.
Це як кинути палити, треба ломку пройти тиждень, потім звикаєш
Галя-краля• 1 час назад
Ответ дляВподобайден
Невозможно
Купите вибратор. Когда хотите что-то съесть, включайте вибратор
Радикальная• 1 час назад
Ответ дляГаля-краля
Сотрудники будут счастливы!
Ищу-брожу• 1 час назад
Ответ дляВподобайден
С радостью, у меня зверский
Ви достатньо білка на день їсте ? Потрібно 1 грам на кг вашої маси. Інакше будете завжди голодні.
Якщо у вас ’ломка’, то їжте хоч кілограмами щось низькокалорійне (яблука, моркву) та пийте багато трав´яного чаю.
БезПаспортаНеПродаю• 1 час назад
Бо ви їсте шлак
Багато жирів
Мало вуглеводів
Ви голодна
Тому і жор
Багато жирів
Мало вуглеводів
Ви голодна
Тому і жор