Борщик• 05 февраля в 20:15

Цены на стики для айкоса…

Нашла в переписке старой..
Знаете какая цена была на пачку стиков для айкоса летом 2023 года?)
85 гривен…
За два с половиной года цена выросла в два раза!
Сейчас пачка стоит - 155

Просто жесть…
Щебетуха• 05 февраля в 20:17
Я бросила
ПочтальЁнша• 05 февраля в 20:17
І це нормально. Цигарки, стіки, алкоголь повинні коштувати дорого. Це не товари першої необхідності.
Престидижитатор• 05 февраля в 20:17
Пора переходить на бамбук)
Глаза_в_3_карата• 05 февраля в 20:21
Бросила в 2009
Будет ещё дорожать, вы ж понимаете?
Щебетуха• 05 февраля в 20:21
Ответ дляПочтальЁнша
Вигідно їх продавати зараз
Там-тарарам• 05 февраля в 20:24
Мене більше не ціна лякає , а те що я від них почала кашляти як собака, а покинути не можу
когдадеЦкие• 05 февраля в 20:24
5 евро в Европе ещё и гадостные такие. В Украине лучше. Перевозить нельзя
Я бросила
АгатаХристя• 05 февраля в 20:24
55 грн были в 20 году, у нас магазин был, я помню цену
когдадеЦкие• 05 февраля в 20:24
Ответ дляТам-тарарам
А у меня ещё желудок болеть
Майор Медуза• 05 февраля в 20:25
Это акциз. Алкоголь тоже сильно подорожал
Там-тарарам• 05 февраля в 20:25
Ответ длякогдадеЦкие
А у меня ещё желудок болеть
І шлунок теж
-Ань-• 05 февраля в 20:30
Ще й цією гидотою вбивають українців. Не користуйтесь. Збирайте гроші на лікування.
Люди першу половину свого життя псують своє здоров´я, а другу половину життя намагаються відновити втрачене здоров´я.
Идеальная оптимистка• 05 февраля в 20:48
Ответ для-Ань-
Да во всех ваших темах *когось вбивають або насилують*. У вас какими-то нездоровыми мыслями голова забита. Так что тоже *збирайте на лікування*.
-Ань-• 05 февраля в 20:52
Ответ дляИдеальная оптимистка
Медичне насилля - коли людей примушували прийняти кілька уколів експериментальними вакцинами. Примушували погрозами і шантажем.
А в деяких країнах, таких як Китай, з квартир людей витягали і насильно кололи.
-Ань-• 05 февраля в 20:53
Тільки думаюча людина може залишатись здоровою в сучасному світі.
Идеальная оптимистка• 05 февраля в 20:59
Ответ для-Ань-
Так тема создана о другом, не заметили? Со своими уколами идите рассказывать в кружки по интересам. Темы засираете
Бибер-анонимер• 05 февраля в 21:19
Ответ длякогдадеЦкие
Я бросила
По 5 це мабуть десь в Польщі, бо далі в Європі по 7, 5 € а в деякий країнах взагалі немає . Я кинула бо дорого.
Оле Лукойе• 05 февраля в 21:20
вот и тема для бизнеса
Наполеон Бонапарт• 05 февраля в 21:29
Ответ дляТам-тарарам
О да, я теж почала покурювати айкос на роботі з подружкою. Спочатку було прикольно, а через декілька місяців в мене звичайна застуда перейшла в такий бронхіт, що я його всю зиму лікувала всім чим можна - сиропи, таблетки, інгаляції. Перейшло в обструкцію, на весну ледве вилікувалась. Це при тому, що я ніколи не хворіла бронхітами. І лікар підтвердила, що це розповсюджена побочка від айкоса. Більше не курю, дуже рідко коли хочеться - можу звичайні сигарети покурити.