А я с Рио-де-Житомира!• 06 марта в 11:24
Я часто відчуваю самотність, навіть коли поруч люди
Як ви виходили з цього?
Освічую темряву• 06 марта в 11:39
а навіщо вам люди? і людям ви навіщо? спілкування? так шукайте однодумців..люди об´єднаються по інтересам спільним,
Метелик• 06 марта в 12:48
Стать себе самой интересной, проводить время с собой (хобби в том числе) и люди вам не понадобятся. Они будут, но зависимости не будет.
Мне самой не скучно, хотя я активная, но люблю и тишину, и отсутствие людей.
палка-копалка• 06 марта в 14:00
Значить ці люди не задовольняють ваші соціальні потреби. А щоб їх задовільнити, потрібно їх спочатку добре зрозуміти