Тоска в носках• 07 марта в 12:14

Хто давно у mary kay?

Всім привіт, захотілося мені згадати молодість та придбати помаду яку раніше так любила. Суть питання: цікавить, чи має відтінок Paradise Pink зараз якийсь максимально наближений аналог? Не у матовому виконанні.
Прохання не писати відповіді у стилі: «як можна таким користуватися» і тд.
Незламна• 07 марта в 12:22
Косметика гарна, ціна охуенна
Пластилин_Колец• 07 марта в 12:28
Думаю это только видя палитру новую своими глазами сможете. Поскольку по фото в любом случае идет иакадкник цветопередачи, ну и видим мы тоже оттенки по разному. Если есть пробники, закажите из. Если нет, то может есть магазины или точки, где есть тестера. Где-то ж есть склады и пункты, где выдают заказы.
Панна Кота• 07 марта в 12:30
А мери кей до сих пор существует?
автор Тоска в носках • 07 марта в 12:33
Я сподіваюсь знайти консультанта старожила, по палітрі, на жаль, самостійно визначитися не можу
Алина-1240• 07 марта в 12:33
Я вчера вспоминала😂
автор Тоска в носках • 07 марта в 12:33
Ответ дляПанна Кота
А мери кей до сих пор существует?
Номер раз
автор Тоска в носках • 07 марта в 12:34
Ответ дляАлина-1240
Я вчера вспоминала😂
Я такого не пам’ятаю
Нічого вдягти• 07 марта в 13:04
А чому хтось має писати негативне про мк? Товар класний, люблю ці помади з молодості вже 20 років, блиск і лак для губ купую досі
Нічого вдягти• 07 марта в 13:05
Ответ дляТоска в носках
Номер раз
То секта евелін
Фея_3уровень• 07 марта в 13:08
Ответ дляНічого вдягти
Мне нравился оттенок помады Шелл. Нашла похожий в Эсте Лаудер, так и его сняли с продажи((
Фея_3уровень• 07 марта в 13:09
Ответ дляТоска в носках
Здесь спросите в продавалке
автор Тоска в носках • 07 марта в 13:47
Ответ дляФея_3уровень
Я теж шелл любила
автор Тоска в носках • 07 марта в 13:48
Ответ дляФея_3уровень
Здесь спросите в продавалке
Дякую, схожу у продавалку. Чогось про це не подумала
автор Тоска в носках • 07 марта в 14:40
Про продавалку подумала, що є окремий розділ на порадниці. Я спершу і звернулася до консультанта, що тжпродає цю косметику тут, але вона просить уточнить колір по палітрі, але я не можу визначитися. Тому, власне, і спитала
Бадабум• 07 марта в 16:08
Ответ дляТоска в носках
А сайта нет у них?