Молчавочка• вчера в 15:05
Чи можуть не взяти на держ службу?
Бо колись було невеличке адмін порушення ,вони ж мабуть там пробивають по базам якимось
Пекельнi Борошна• вчера в 15:24
Ответ дляМолчавочка
На обох чоловіку за моральне ,мені за фізичне
Штраф за моральное насилие, как он єтого добился и доказал?
Руда ліса• вчера в 15:25
Ответ дляМолчавочка
А якщо людина один раз порушила ПДР то навіщо в штаті людина,як не вміє водити авто правильно?
Дивна логіка
Ну ви ж розумієте, що потрапити в ДТП через необережність, стан дороги чи брак досвіду це не те ж саме, що побиття своєї бабусі чи вітчима, мами, сестри?
Педиатор_я• вчера в 15:26
Ответ дляМолчавочка
Дивна логіка
так вона може і не водити авто)
А от якщо ви комусь на роботі пику натовчете як своїм домашнім, то це буде проблемою.
Молчавочка
• вчера в 15:27
Ответ дляРуда ліса
Автор, так є в реєстрі судових рішень ваша справа?
А взагалі на етапі розгляду резюме малоймовірно, що вони шукають такі дані. Чи вам відмовили вже після співбесіди? Одного ПІБ недостатньо.
Мабуть є ,після співбесіди відмовили ,хоча я домовилась про стажувальний день ,передзвонила через 20 хвилин
А чому недостатньо?
А поговорить?• вчера в 15:28
Ответ дляМолчавочка
Є конкурси всюди
Проведення конкурсів на посади держслужби не є обовязковим під час військового стану. Конкурси проводять тільки на категорію А здебільшого. Категорії Б та В - зв результатами співбесіди , але на військовий контракт
Молчавочка
• вчера в 15:28
Ответ дляПекельнi Борошна
Не було ніякого штрафу навіть
Молчавочка
• вчера в 15:29
Ответ дляРуда ліса
Дивний якийсь приклад
курасаны• вчера в 15:31
При этой власти наоборот, если ты законопослушный гражданин Украины то ты враг и никуда тебя не возьмут в лучшем случае, а если ты педофил, насильник, воровал пиво в магазине, корупционер, гражданин РФ, агент ФСБ, родичи или бизнес на росии то велком
Молчавочка
• вчера в 15:32
Ответ длякурасаны
З чого ви це взяли?
курасаны• вчера в 15:34
Ответ дляМолчавочка
З чого ви це взяли?
ну а что не видно? только у человека появляется криминальное проиводство, его сразу назначают куда-то послом или министром
Молчавочка
• вчера в 15:36
Ответ длякурасаны
Це ви про кого саме?
Щебетуха• вчера в 15:57
Ответ дляМолчавочка
А чому недостатньо?
Ви що, не дивились в реєстрі?
Щебетуха• вчера в 15:58
Ответ дляА поговорить?
Який військовий контракт?
Пьяная вишня• вчера в 17:23
Ответ дляА поговорить?
Конкурс во время войны отменен, временно оформляют до окончания войны, а потом если хочешь дальше работать - на конкурс, плюс экзамен профильный, по укр.языку и у некоторых англ.язык