У світі. Бентежно
Меряю от 0• 07 марта в 23:35
Ответ дляlilul990
Збирають військові корпуса для вторгнення
ой перестаньте, залетять безпілотники, побомблять і все.
Як ви думаєте, навіщо путіну на падати на ці країни?
Купи слона• 07 марта в 23:35
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
Неужели у вас в жизни нет того, ради чего хотеть жить, а не ныть?
Меряю от 0• 07 марта в 23:36
Ответ дляlilul990
Удалено администрацией...
це в вас каже ваше психічне нездоров´я
Сільський ансамбль• 07 марта в 23:37
Ответ дляГарачий Чокалад
это не надолго
Не на довго, на завжди
Чарочка діда• 07 марта в 23:37
Ответ дляlilul990
Нам уже кабздець. Дивно шо люди цього досі не поняли
Сидить мавпа на дереві й кричить: «Криза! Криза!» повз йде ведмідь:
«Чого кричиш? Я як їв малину, так і буду їсти!». Мавпа не вщухає: «Криза! Криза!» Пробігає повз вовк: «Чого горлаєш? Я як драв овець, так і буду дерти!» А мавпа не вщухає: «Криза! Криза!» Аж тут лисиця біжить: «Чого галасуєш? Я як ходила в шубі, так і буду ходити. А ти як була з голою дупою, так з нею і залишишся».
Ответ дляЧарочка діда
Якшо залишити нас без грошей єс, гетьманцев на другий день схаває свою краватку. Це факт
Не виправдовуюсь• 07 марта в 23:38
Ответ дляКопуша
Хроніка, тому що...
А спочатку був одне пуйло, а тепер вже дуже багатьом треба здохнути шоб війна закінчилась .
Меряю от 0• 07 марта в 23:38
Ответ дляlilul990
А навіщо путіну було нападати на нас і 4 роки це все мусолити? Я логіку довбойобів пояснити не можу
у нього якраз все логічно. Україна - загроза його існуванню, тут вже маніакальна одержимість. А країни Балтіїї необов´язково окупувати, достатньо обстріляти, щоб зруйнувати НАТО, бо воно точно нікуди не впишуться, і це стане зрозуміло всім. От для цього йому і треба провокація в країнах НАТО. І ми пабєділі НАТО.
Не виправдовуюсь• 07 марта в 23:38
Ответ дляlilul990
Ну в Естонії, Латвії, Литві точно буде якшо путіна не пристрелять
Хіба ви пристрелите
Ответ дляМеряю от 0
Через країни балтії погрожувати Польщі припинити постачання зброї, все просто
Меряю от 0• 07 марта в 23:39
Ответ дляlilul990
Покажіть мені психічно здорових в Україні
Більшість таких, нездорові - більшість виїхали, не стягували)
Меряю от 0• 07 марта в 23:40
Ответ дляlilul990
це також
ЗдесяЯ• 07 марта в 23:40
Ответ дляlilul990
Історію почитайте. Або Чорну раду, це вже було
Одного разу десь в Карпатах зайшли туристи до діда в криївку. Він питає: як справи у світі, як політична обстановка?
На що туристи кажуть: війна у нас, діду.
А дід: і що? Де фронт?
Туристи: на Донеччині.
Дід: так ми не погано так просунулися!
А дід: і що? Де фронт?
Туристи: на Донеччині.
Дід: так ми не погано так просунулися!
Меряю от 0• 07 марта в 23:44
Ответ дляlilul990
Є чіткі розвід дані шо кацапи готуються до вторгнення з тої сторони. У них там куча агентів і куплених ждунів, і просто ждунів
ну може щоб Європа нарешті взбадрілась їм все ж треба, щоб на них напали?
Меряю от 0• 07 марта в 23:47
Ответ дляlilul990
Я не знаю за всю Європу. Чесно, вони якимись дятлами виглядають, Німеччина ще не розкочегарилась. У мене вся надія на Польшу, Фінляндію і Господа бога
ну от так регіональний війьковий союз і створиться, а НАТО розпадеться. Бо без США ніхто за Литву чи Латвію не впишеться.
Ухахайкина• 07 марта в 23:56
Трамп пояснює, що війна фактично виграна. Іран розбитий, регіон вибачається, імперія зла ліквідована. За його словами, це вже перемога. Можна записувати в протокол.
Тим часом Британія розмірковує про відправку авіаносців. Трамп заявив, що вже пізно. Перемога відбулася без них. У Стармера, мабуть, дізнаються про це з новин — разом з усіма іншими.
Іран, за словами Трампа, почав вибачатися перед країнами Близького Сходу. Це теж зараховано як капітуляцію. Критерії в нього наступні — якщо ворог говорить — це капітуляція, якщо мовчить — тим більше.
Залишається тільки уточнити процедурний момент.
Якщо війна вже виграна, військовим можна вже йти додому?
Чи вони мають ще трохи повоювати, поки шампанське не охолоне?
Дивовижний тіп.
Може йому мапу показати? Кількість населення Ірану, може слід Ізраїль спитати, чому вони перемогу не святкують? Може йому в Дубай з´їздити?
(с.)
Що тут казати, світом правлять повні неадеквати
Дивовижний тіп.
(с.)
Ответ дляУхахайкина
Дивовижний тіп.
(с.)
Дивовижний тіп.
(с.)
Попробував трамп побомбити іран. Не прокатіло. Мав би хоча би чомусь навчитись з того як росія 4 роки нас тероризує. Це категорично ніяк не впливає ні на що. Тіки сухопутна операція з поваленням режиму. Але там любий застряне в тих іранських степах. Це затягне у болото
Ну це не мадурича викрадати. Там один аятола взаємозамінний іншим, інші люди, інша ієрархія. Складно. Не вийшло, не срослось.
когдадеЦкие• вчера в 00:15
Ответ дляlilul990
В буковелі?
ви досі не знаєте де Буковель, то відкрийте мапу України хоч раз
когдадеЦкие• вчера в 00:16
Ответ дляlilul990
У мене немає наколотих губ і білих легінсів
до чого тут губи? туди нормальні люди без губ їздять на лижах кататися взагалі-то, там змагання проводяться, збірна наша тренується, не знали? до речі, збірна з біатлону також!