Трусиковед• вчера в 12:31

Помогите расшифровать запись кардиолога

Что он написал в заключении и что прописал за лечение
Потому что я с джипитичатом только спрей с третьего раза догадались какой

На фото я уже улучшила контрастность по максимуму, бо он написал очень светлой ручкой 😔
Сколько_мне_лет?• вчера в 12:33
6. Результати функціональних досліджень
Згідно з записами ЕКГ (електрокардіограми):
Ритм: Синусовий, частота серцевих скорочень — 78 ударів за хвилину.
Електрична вісь серця: Відхилена вліво, положення осі напівгоризонтальне.
Зміни міокарда: Зафіксовано наявність змін у серцевому м´язі.
7. Висновок спеціаліста (Діагнози)
У цьому розділі наведені коди МКХ-10 та відповідні захворювання:
I 20.8 — Ішемічна хвороба серця (ІХС): Стабільна стенокардія напруги II функціонального класу (біль за грудниною, що виникає при звичайному фізичному навантаженні). Також зазначено атеросклероз аорти.
I 11.9 — Гіпертонічна хвороба: II стадії, 3 ступеня. Зазначено ризик 3 (високий ризик розвитку ускладнень).
СН - 0 (ФВ 62%): Серцева недостатність 0-ї стадії. Показник фракції викиду (ФВ) у 62% є гарним і свідчить про нормальну насосну функцію серця.
E 78.8 — Гіперліпідемія, дисліпідемія: Порушення обміну жирів у крові (підвищений рівень холестерину).
Сколько_мне_лет?• вчера в 12:34
Норваск 5 мг (діюча речовина амлодипін) — препарат від підвищеного тиску.
Дозування:
таблетки ввечері під час їжі.
Крестор 20 (діюча речовина розувастатин) — засіб для зниження рівня холестерину. В дужках вказано аналоги: Розувастатин, Озекс.
Дозування: 1 таблетка ввечері, тривало.
Ранозин 500 (діюча речовина ранолазин) — препарат для лікування стабільної стенокардії.
Дозування: 1 таблетка 2 рази на день.
Ізо-Мік спрей (ізосорбіду динітрат) — препарат для купірування нападів стенокардії.
Інструкція: під язик при болях.
Клопідогрель 75 мг — препарат, що перешкоджає утворенню тромбів.
Дозування: 1 таблетка ввечері, тривало.
У верхньому рядку також згадується Плавікс (це брендова назва Клопідогрелю).
автор Трусиковед • вчера в 12:39
Ответ дляСколько_мне_лет?
6. Результати функціональних досліджень
7. Висновок спеціаліста (Діагнози)
Ух ты, спасибо!!!!!
автор Трусиковед • вчера в 12:40
Ответ дляСколько_мне_лет?
Дозування:
таблетки ввечері під час їжі.
Дозування: 1 таблетка ввечері, тривало.
Дозування: 1 таблетка 2 рази на день.
Інструкція: під язик при болях.
Дозування: 1 таблетка ввечері, тривало.
Спасибочки!!!!!