Кракадэ• 08 марта в 15:15

Всі радіють, а в мене навіть немає нічого смачненького

Тортики, роли, квіти. Лежу трупом на дивані, маю економити,бо залишилось тільки на необхідне((((
автор Кракадэ • 08 марта в 15:16
Ніхто не вітав, бо в мене нікого немає.
Ду да ду да ду• 08 марта в 15:17
Автор, я в такому ж стані.
Можна я Вас привітаю? Просто обійму і скажу, що все буде добре, а потім ще краще!
НашлаПерепискуМужа• 08 марта в 15:18
Поздравляю Вас с женским днем
Желаю, чтобы сбывались мечты, встретить достойного мужчину, который будет любить и радовать Вас
ylyudmila• 08 марта в 15:19
Кукусик• 08 марта в 15:19
Значит нужно заняться поиском нормального мужика
Я тут с краю постою• 08 марта в 15:19
Ответ дляКракадэ
Ніхто не вітав, бо в мене нікого немає.
У вас є ви)
Первоклашка Я• 08 марта в 15:19
Ответ дляКракадэ
Ніхто не вітав, бо в мене нікого немає.
В мене є але не вітають. Зі смачного три цукерки, які я вже з´їла. Хто знає що гірше? Не мати нікого, чи мати того кому пох..
Я тут с краю постою• 08 марта в 15:20
Ответ дляПервоклашка Я
Тоді мабуть це знак, що можливо варто щось змінити
Горлаю зрання• 08 марта в 15:20
Ответ дляКракадэ
Ніхто не вітав, бо в мене нікого немає.
Так сами себя порадуйте, зачем вам кто то. Зато вы себе принадлежите полностью
автор Кракадэ • 08 марта в 15:20
Ответ дляКукусик
З таким виглядом, я можу знайти такого ж нещасного, запустила себе
Первоклашка Я• 08 марта в 15:20
Ответ дляЯ тут с краю постою
Вже запізно.
Ду да ду да ду• 08 марта в 15:21
Ответ дляПервоклашка Я
Перше.
Куратор дебошей• 08 марта в 15:21
Первоклашка Я• 08 марта в 15:21
Ответ дляДу да ду да ду
Перше.
Самотність не вирок, не покарання і не трагедія.
Вилами по воде• 08 марта в 15:21
Я вас поздравлю!
Обнимаю вас, милая девушка, обнимаю искренне, в надежде, что женщина женщине вновь когда-то станет поддержкой и защитой, а не зловредной жабой. Пусть у вас все будет хорошо!
Я тут с краю постою• 08 марта в 15:22
Ответ дляКракадэ
Так от для початку треба зайнятися собою, прямо через зусилля, крок за кроком і тоді все поступово налагодиться
Кукусик• 08 марта в 15:21
Ответ дляКракадэ
Нет. Нужно правильно оценить себя, определить свою целевую аудиторию и продать себя ей по максимальной цене
Я тут с краю постою• 08 марта в 15:22
Ответ дляПервоклашка Я
Вже запізно.
Чому запізно? Не буває запізно
Горлаю зрання• 08 марта в 15:22
Ответ дляКракадэ
Та ладно, тут находят нормальных мужиков запущенные мамаши с прицепами, а у вас если нет детей, то есть много шансов
Первоклашка Я• 08 марта в 15:22
Ответ дляЯ тут с краю постою
Чому запізно? Не буває запізно
Буває.
автор Кракадэ • 08 марта в 15:22
Ответ дляКукусик
Нормальні хочу доглянуту і успішну. А я мало заробляю, немає авто, своєї справи. І мені вже не 20, щоб брати зовнішністю
Автопортрет нурофена• 08 марта в 15:22
Так пойдите на улицу пройдитесь! Причём здесь ваши труп? Не накаркайте!
Джонсонюк• 08 марта в 15:22
Ви хоч лежите...
Ду да ду да ду• 08 марта в 15:23
Ответ дляКракадэ
Є люди, які люблять не за зовнішність, а за щось вагоміше, глибше, цінніше. Бо зовнішність має тенденцію змінюватися. А особистисть і глибина душі - розквітати і збагачуватись з роками.
Кукусик• 08 марта в 15:23
Ответ дляКракадэ
А, ну тогда лежите страдайте
ХуАнита• 08 марта в 15:24
Вітаю Вас
Блакитна устриця• 08 марта в 15:26
Так это ж не праздник, а день борьбы за права женщин. Ну, так говорят власть и СМИ. Вы, автор, боретесь за свои права?
Україна наше все• 08 марта в 15:27
Ответ дляКракадэ
То таке,всі живуть як в кого виходить.Будете мати змогу порадуєте себе,купите шоколадку чи спечете щось смачненьке.Є не дорогі рецепти.
Українська зірочка• 08 марта в 15:27
Поздравляю вас. У меня ответственное дело на неделе. Мне не до праздников. Поэтому просто поела борщ и лежу в кровати, то сплю, то в инете. И цветы сказала сыну не покупать, дорого.
Я тут с краю постою• 08 марта в 15:31
Ответ дляПервоклашка Я
Буває.
Наприклад? Можу сказати про себе. Рік тому мій чоловік загинув, я лишилася сама з іпотекою на 20 років, двома дітьми, один з яких навчається за кордоном, з собакою,яку нема на кого полишити. Ви не уявляєте, яких максимальних зусиль я прикладаю, аби триматися. Перше, що я взяла за правило (хача до того була вже трохи в запущено у стані), я не виходжу без макіяжу (окрім вийти вигуляти собаку(, я почала змінювати стиль одягу, почала культивувати в собі позитивне ставлення до більшості речей і просто не дозволяю собі впадати у відчай (не без поплакати іноді звісно), але загалом зараз оточуючі бачуть мене як жінку,яка стала кращою в багатьох сенсах. І я маю велику надію, що кожен день мого життя буде чим далі, тим кращим. Незважаючи на те, що мені 50, я ще вірю в те, що в моєму житті ще буде кохання і гідний чоловік.