Янка-угомонись• 08 марта в 19:11

Хто працює віддалено - як ви отримуєте ЗП? прошу поради!

Привіт усім)
Хто працює віддалено - підкажіть будь ласка яким чином ви отримуєте зп?
При умові що ви - не по трудовій і не фоп.
Чи отримує хтось просто на фіз карту? Чи не маєте проблем з цим?
Можливо є інші варіанти отримання зп?
Тектологиня 80lv• 08 марта в 19:37
Ответ дляЯнка-угомонись
дякую що поділились
А почему вы официально не трудоустроены?
Два-три тижні і фсьо• 08 марта в 19:37
Автор, не рискуйте. Оформите фоп 3 группу и работайте спокойно.
Кашка-маняшка• 08 марта в 19:42
Ответ дляЯнка-угомонись
де зараз беруть, навіть незнаю, насправді дуже туго з роботою в Україні ((((, особливо віддалено (під час корони її було навалом)...я почала віддалено працювати випадково, ще до корони...так докотилась до сьогодні (але в різних компаніях)
Ви до корони почали працювати в тіні і досі не вирішили проблему отримання зарплати???? Я віддалено офіційно на карту. Виходьте й ви з тіні.
Банка з медом• 08 марта в 19:43
Два рази у місяць на картку 8800 грн, решта налом два рази на місяць з рук у руки.
Снегурочко• 08 марта в 19:53
Ответ дляИнтимная
На дивані з ноутом
Кем?
Снегурочко• 08 марта в 19:53
Ответ дляКрошка Енот
Я тут когда-то нашла работу. 4 года до войны проработала.
Кем ?
Тектологиня 80lv• 08 марта в 20:02
Ответ дляКрошка Енот
Да ну
НаливайКа• 08 марта в 20:05
Все залежить від сумми. Яку сумму Вам платить щомісячно роботодавець? Це однакова сумма (ставка) чи різні? (ставка + %)
Просто болталка• 08 марта в 20:09
Ответ дляЯнка-угомонись
тобто ви фоп?
Нет. Получаю деньги на обычную карту согласно гиг контракта. Но так имеют право и нанимать людей только компании резиденты Дия сити, я на такую работаю как гиг-специалист. Они платят за меня налоги
Крошка Енот• 08 марта в 20:16
Ответ дляСнегурочко
Кем ?
Постер. Постаматик. Хорошо зарабатывала как для нашего города.
Снегурочко• 08 марта в 21:29
Ответ дляКрошка Енот
It?
Без Баяна• 08 марта в 21:56
А хто такі постер і постаматік? Реально всі настільки шифруються. Блін, одні матюки. На ворк і робота юа заходиш - всі посади на англійській мові. Складається враження, що всі повинні знати англійську. По ходу сайти з роботи вже в Євросоюзі. А люди, як хочете - не розумієте, то ваші проблеми
Крошка Енот• 08 марта в 22:08
Ответ дляБез Баяна
Линкбилдинг. Это уже не актуально. Фирма была русская. Тут на форуме много девочек у них работали раньше.
ТигрЛьвович• 08 марта в 22:11
Криптой,конечно же
Треба підробіток• 08 марта в 22:47
Ответ дляБез Баяна
Идите работать консьержкой, не Ваше это
dahashutka19• 08 марта в 23:50
На картку, але зп до 10000