Горлаю зрання• 08 марта в 19:42
А вы задолбаная или на чиле?
В чем ваш секрет выживания?
Мама Чели• 08 марта в 20:47
Ответ дляКрем для арбуза
Они в садике или в школе?) или няню взяли?
Ахах, одному 19, другому через 2 місяці 18.
Крем для арбуза• 08 марта в 21:35
Ответ дляМама Чели
Ахаха,точно выдохнули
Пищалка• 09 марта в 09:00
Ответ дляМасяня Я
У меня ещё тема лечь спать и думать, что скоро нужно оплатить каско, а продолжать ли абонемент в зале или менять зал и где моя 5я банка магния, я же ее точно заказывала, и постоянно какие-то мысли
В мене це тоже є.
Це симптом РАС виявляється.
Я ще лягаю спати і вже в голові будую плани що за чим я далі буду робити.
Куди не гляну скрізь щось треба робить. Типу пішла в ванну там стірку загрузила, побачила, що требв сміття викинуть, поки виносила, вже помітила брудний коврик і йду вибивати, там одразу замела в дворі, поки замітала вирішила троянду обрізать, побачила, що хворіє одразу обробила. Ложила сікатор і не сподобався порядок на полці в гаражі. Там прибрала і почала бісить брудна машина і тд. І це тільки шматочок вчорашнього дня. І так кожен Божмй день....ненавиджу свою натуру. Я така складна
Це симптом РАС виявляється.