Лукава_Кiшка• 2 часа назад
Чем обработать туи? Пожелтели после зимы
Не сильно, но небольшая желтизна на концах веточек
Крошка Енот• 1 час назад
Все жовте прибрати, почистити їх зсередини. Тоді йдете до професійного магазину і показуєте на фото причину, вони підберуть препрапарати. Якщо собачка підсцикнув,то і грошей не викидайте на хімію нічого не допоможе.
Лукава_Кiшка
• 1 час назад
Ответ дляКрошка Енот
Не собака. Собаки нет
Крошка Енот• 1 час назад
Ответ дляЛукава_Кiшка
Не собака. Собаки нет
Тоді зробіть фото і сходіть не полінуйтеся у професійний магазин , бо у бабки на піддоні модна такого набрати, що тільки дарма будете гроші викидати.
Лукава_Кiшка
• 1 час назад
Ответ дляКрошка Енот
Спасибо
Меломанка Маланка• 1 час назад
Двп види обробітку: від хвороб і від шкідників.
Під корінь йде вже підкормка добривами.
Лукава_Кiшка
• 1 час назад
Ответ дляМеломанка Маланка
Під корінь йде вже підкормка добривами.
Спасибо
Платье Длинное бальное• 55 минут назад
Ответ дляЛукава_Кiшка
Спасибо
Пожелтение после зимы- это норма. Пожелтение летом - вредители и засуха. Потеплеет, позеленеют.
Удалять только засохшие ветки и весной стрижка, если у вас не колоновидные туи.
Лукава_Кiшка
• 45 минут назад
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Брабант