КротоТо• сегодня в 16:49
Чому я не заслуговую на нормальне ставлення?
З боку чоловіка. Він завжди до мене ставився не дуже. Ще на початку стосунків критикував, то ніс в мене не такий, то пори забиті, то плечі не гарні та руки. Навіть не знаю, чому мене це не спинило будувати з ним стосунки. В шлюбі якось теж без підтримки. Я більше вкладають в сімейний бюджет, всі домашні обов´язки на мені. Постійно я не така, то я з бідної сім´ї то ще щось не так. З часом чоловік взагалі захотів, щоб я всю зп віддавала йому. Зараз я поїхала у відпустку до батьків, і чоловік мені вже 4 дні Навіть не дзвонить. Вчора було 8 березня, він мене навіть не привітав. Відчуваю якийсь такий біль всередині, вже немає сил терпіти, хочу піти від нього. Чому я не заслуговую на нормальне ставлення? Я ніби і не страшна, працюю, норм заробляю.
Блондинка в Шоколаде• сегодня в 16:51
Так у нього і запитайте. І чому не привітав, і чому таке ставлення. Спокійно, без надрива і драми
Сіґеле-міґеле• сегодня в 16:52
В смысле, всю зарплату ему отдавать? А зачем он вам вообще? Ни любви, ни поддержки, ни финансов, еще и негатив?
КротоТо
• сегодня в 16:52
Ответ дляСіґеле-міґеле
Так, бо я на його думку багато на аебе витрачаю. А нам потрібно заощаджувати, на думку чоловіка
Мелочунь• сегодня в 16:54
мой со с мной не разговаривает - но цветы были
хотя и цветы это фигня, да приятно конечно, но каждодневное отношение куда важнее
Фіфачка• сегодня в 16:54
Если нормально зарабатываете, то что мешает вильнуть хвостом и свалить в закат. что вас держит? пусть со своей зп экономит
КротоТо
• сегодня в 16:54
Ответ дляМелочунь
Ну хотіла щось) Ваш хоча б подумав про Вас, а мій навіть на словах не привітав.
Сіґеле-міґеле• сегодня в 16:54
Ответ дляКротоТо
Может ему стоит больше зарабатывать? Только не говорите, что отдаете.
КротоТо
• сегодня в 16:55
Ответ дляАноним НаВсеГда
Це троляка,
Бо в житті не повірю, що є десь така дурепа…
Хто троляка? Ви?
Мелочунь• сегодня в 16:55
Ответ дляКротоТо
козел
не каждый мужчина мужчина
Аноним НаВсеГда• сегодня в 16:55
Ответ дляКротоТо
Хто троляка? Ви?
Автор, Ви!
Не вірю, що жінка при своєму розумі, може обирати таку поведінку і таке життя
КротоТо
• сегодня в 16:56
Ответ дляСіґеле-міґеле
Я не віддаючи, відмовилась від його пропозиції. Він заробляє стільки як і я, але при цьому сам каже мені, що я мало заробляю.
КротоТо
• сегодня в 16:56
Ответ дляАноним НаВсеГда
Автор, Ви!
Може, якщо не любить себе
Борисфенка• сегодня в 16:57
Ответ дляКротоТо
Спитайте у батьків, чому вони не навчили вас себе цінувати.
У вас урвався терпець і це добре
ротцвеники• сегодня в 16:57
Ответ дляКротоТо
Отлично пусть экономит. На себе.
КротоТо
• сегодня в 16:58
Ответ дляБорисфенка
У вас урвався терпець і це добре
Вони і зараз кажуть, щоб я сама йому подзвонила.
ротцвеники• сегодня в 16:58
Ответ дляКротоТо
Ах@еть я не знаю что еще сказать. А вы это выслушиваете?
КротоТо
• сегодня в 16:59
Ответ дляротцвеники
Я йому кажу, що він теж стільки заробляє. А він тоді починає далі сперечатись, що в нього складніша робота
Сіґеле-міґеле• сегодня в 17:01
Ответ дляКротоТо
Ну скажите спасибо своим родителям, это их заслуга, что вы не любите себя. Вообще их устраивает такое отношение мужа к вам?
Борисфенка• сегодня в 17:01
Ответ дляКротоТо
Все ясно, важкий випадок. Дітей нема? До побачення кажіть чоловіку і живіть собі спокійно.
ротцвеники• сегодня в 17:01
Ответ дляКротоТо
Так значит он дурак если за сложную работу получает столько же как вы за простую. Сложная работа должна и оплачиваться соответственно. А вы умница, усилий меньше а деньги те же.
КротоТо
• сегодня в 17:01
Ответ дляСіґеле-міґеле
Так, не бачать нічого в цьому такого
КротоТо
• сегодня в 17:02
Ответ дляБорисфенка
Дітей немає. Батьки кажуть, що це всі чоловіки такі
Вся така шо куди там• сегодня в 17:02
Судя по вашему описанию я представила очень страшненькую женщину с огромным носом, тонкими губами и очень плохой кожей. С жидкими жирными волосами. Кривую и горбатую…
А потом вы говорите что красивая!
ротцвеники• сегодня в 17:02
Ответ дляКротоТо
Сколько зарабатываете? Чье жилье?
Сіґеле-міґеле• сегодня в 17:02
Ответ дляКротоТо
Тогда почему его сложная работа так плохо оплачивается? Может он плохо ее делает? Мне кажется, у вашего мужа у самого проблемы с самооценкой, и он ее повышает путем опускания вас.