КротоТо• вчера в 16:49

Чому я не заслуговую на нормальне ставлення?

З боку чоловіка. Він завжди до мене ставився не дуже. Ще на початку стосунків критикував, то ніс в мене не такий, то пори забиті, то плечі не гарні та руки. Навіть не знаю, чому мене це не спинило будувати з ним стосунки. В шлюбі якось теж без підтримки. Я більше вкладають в сімейний бюджет, всі домашні обов´язки на мені. Постійно я не така, то я з бідної сім´ї то ще щось не так. З часом чоловік взагалі захотів, щоб я всю зп віддавала йому. Зараз я поїхала у відпустку до батьків, і чоловік мені вже 4 дні Навіть не дзвонить. Вчора було 8 березня, він мене навіть не привітав. Відчуваю якийсь такий біль всередині, вже немає сил терпіти, хочу піти від нього. Чому я не заслуговую на нормальне ставлення? Я ніби і не страшна, працюю, норм заробляю.
автор КротоТо • вчера в 17:41
Ответ дляАдеКВАтная
Нащо?Ви йому нах…не потрібні.
Вони кажуть, що це норм поведінка
Борисфенка• вчера в 17:41
Ответ дляАдеКВАтная
Нащо?Ви йому нах…не потрібні.
Батьки бояться, що авторка в дівках залишиться на їх шиях. Якесь 19-е сторіччя, хутір Семигори.
автор КротоТо • вчера в 17:42
Ответ дляБорисфенка
Вони живуть у селі і часто кажуть, чому в мене ще немає дітей)
Борисфенка• вчера в 17:42
Ответ дляКротоТо
Вони кажуть, що це норм поведінка
А де живуть і ким працюють ваші батьки?
автор КротоТо • вчера в 17:43
Ответ дляБорисфенка
А де живуть і ким працюють ваші батьки?
Живуть в смт, в мене лише мама - працює кухарем. Є ще бабуся та дідусь, вони якраз дуже хвилюються за мого чоловіка.
Борисфенка• вчера в 17:43
Ответ дляКротоТо
Село десь біля Прилук чи Овруча, хат на 30, до траси 10 км пішки?
автор КротоТо • вчера в 17:44
Ответ дляБорисфенка
Ні, на Закарпатті, достатньо велике смт. До 10 тис населення
Борисфенка• вчера в 17:46
Ответ дляКротоТо
Ясно. Оазис старовинного патріархату ’Без чоловіка в горах не вижити’.
У Львів переїхати не хочете?
автор КротоТо • вчера в 17:47
Ответ дляБорисфенка
У Львів переїхати не хочете?
Поки не знаю, але з чоловіком ми живемо в Рівному. У Львові часто бувають по роботі, двічі на місяць)
Оцененная• вчера в 17:52
Ответ дляКротоТо
Дітей немає. Батьки кажуть, що це всі чоловіки такі
Чоловіка здати тцкашникам. У нього і у вас появляться мізки. Він почне цінити, що у нього було на гражданці, а Ви будете жити без аб’юзу. Може потім зрозумієте , що Вам треба. І батьки неправі стосовно чоловіків. Просто у Вас козел.
Оцененная• вчера в 17:58
Ответ дляКротоТо
Ні, батькам 50+. Мені самій 27 буде
Ну, от я з покоління ваших батьків і якби мою доньку хтось аб’юзив, то мій чоловік тому яйценосному швидко мізки вправив, не кажучи вже про мене, бо я явно знищу виродка. А у Вас що батьки , що чоловік гидота . Здавайте свого тцкашикам або розлучайтеся. Вам 27 років, а у вас вже такі трабли.
автор КротоТо • вчера в 17:55
Ответ дляОцененная
В мене батько помер, є лише мама та баба з дідом)
Оцененная• вчера в 17:57
Ответ дляКротоТо
Ну, тоді мама , баба з дідом . Вона , навіть , не можуть захистити свою дитину підтримкою. Так от я Вам скажу, що є хороші і гарні чоловіки, але Ви вибрали чмошника. Чого такий вибір ? Низька самооцінка. Міняйте.
автор КротоТо • вчера в 18:02
Ответ дляОцененная
Дякую за пораду)
Так, вони завжди захищають мого чоловіка, і це вдвічі боляче.
Налогообложу• вчера в 18:07
Ответ дляКротоТо
Так, бо я на його думку багато на аебе витрачаю. А нам потрібно заощаджувати, на думку чоловіка
Даже не знаю, плакать или смеяться с Вашей темы. Зачем Вы с ним? При всем вышеперечисленном? Он систематически Вас обижает и унижает всячески. Но Вы с ним. Почему?
Налогообложу• вчера в 18:08
Ответ дляАноним НаВсеГда
Автор, Ви!
Не вірю, що жінка при своєму розумі, може обирати таку поведінку і таке життя
++++++
Прибираю щодня• вчера в 18:08
Ответ дляКротоТо
Вони кажуть, що це норм поведінка
Не норм! Треба щоб він щонеділі лупцював, гроші пропивав і наплодили трьох дітей! Оце норм поведінка! Все ще попереду!
Налогообложу• вчера в 18:09
Ответ дляБорисфенка
Спитайте у батьків, чому вони не навчили вас себе цінувати.
У вас урвався терпець і це добре
Не урвався. Он может ещё пол жизни урываться и так и не урвется.
Прибираю щодня• вчера в 18:10
Ответ дляНалогообложу
Тому що автор тріль, но то таке. Жінки взагалі часто люблять бути жертвами. Типовий трикутник Карпмана. Вони і рипатися не будуть нічого змінити. Бо така роль страдалиці дає відчуття власної значущості. це вже давно психологи розписали, нічого нового.
автор КротоТо • вчера в 18:11
Ответ дляПрибираю щодня
Чому Ви думаєте, що я троль?
Налогообложу• вчера в 18:11
Ответ дляБорисфенка
У Львів переїхати не хочете?
Есть такие, у которых в голове 19 век и без мужчины не прожить. Не обязятельно горы для этого должны быть. Просто не прожить без мужчины и все. Даже если он об нее ноги вытирает. Это какая-то болезнь.
Прибираю щодня• вчера в 18:11
Ответ дляКротоТо
Чому Ви думаєте, що я троль?
Досвід перебування на советчиці з момнета її заснування.
Налогообложу• вчера в 18:12
Ответ дляКротоТо
Чому Ви думаєте, що я троль?
Потому что ни одна здоровая психически женщина не будет жить при таком раскладе с мужчиной.
Борисфенка• вчера в 18:14
Ответ дляНалогообложу
Це атавізм з тих часів, коли жінки сиділи вдома, сторожили печеру з вогнищем, без чоловіка не вижити. В Карпатах і досі так, суворі умови життя.
автор КротоТо • вчера в 18:14
Ответ дляНалогообложу
То може я і не зовсім здорова психічно, ну як мінімум в мене дуже низька самооцінка.
автор КротоТо • вчера в 18:15
Ответ дляНалогообложу
В мене так вважають рідні, що краще хай не дуже чоловік, але щоб був. А бути без чоловіка це не припустимо
Налогообложу• вчера в 18:16
Ответ дляКротоТо
Вы реально считаете что об Вас можно вытирать ноги и это нормально? Вот Вы транслируете мужу что с Вами можно как угодно. Зачем? Зачем остаётесь с ним?
120-120-120 (не худею)• вчера в 18:16
Нормальное отношение не нужно заслуживать. Но для этого нужно в голове у себя покопаться.
Борисфенка• вчера в 18:17
Ответ дляКротоТо
Розумієте, в селі чоловік треба дрова рубати і кабана колоти.
А в місті з гарною зарплатою вам який небудь чоловік даром не треба.
автор КротоТо • вчера в 18:17
Ответ дляНалогообложу
Вже мені увірвався терпець, монітори та шукаю житло, хочу піти від чоловіка. Я вже хотіла піти від нього в грудні, але не знайшла в собі сил.