Бодіпозітівна• вчера в 19:33
Як вам моя обручка?
Мені 46, майже 47. Цю обручку я купила в 16 років, вона зі срібла. От вона лежала вже 20 років, бо носила золото. А тепер ношу біле золото і срібло, і захотілось знову носити цю обручку. Ну скажіть, гарна?
Блакитне небо• вчера в 20:04
Ответ дляПоЗиТиВнАя
Тогда я тоже комплиментов хочу
Прям 90-е годы с таким дизайном)) на свадьбы делали
ПоЗиТиВнАя• вчера в 20:08
Ответ дляБлакитне небо
Ну да, 95й год. У автора же кольцо и маникюр 30летней давности, тема об этом.
бифидобактерияЖоржик• вчера в 20:29
Бодіпозітівна
• вчера в 20:41
Ответ дляСегодня не целуюсь
Автор, Вы хоть не вздумайте перебрать гардероб и найти вещи 30-летней давности, чтобы их носить, ностальгируя по давно ушедшей юности. А то найдёте розовые лосины или футболку с Ди Каприо...
Ні, в мене тих речей вже немає
Бодіпозітівна
• вчера в 20:47
Ответ дляСтолічна штучка
Автор, не звертайте уваги на кодло зміючок.Каблучка видно, що ретро.Сумка як сумка, звичайна.
Зато у вас шкіра рук в гарному стані, як на майже на 47
Так, реально не думала що почнуть обсирати все.
Зайва вага є, і немало
А каблучку мабуть носила раніше на правій руці і середньому пальці, там пальці товстіші.
За лак я сама згодна, але вже купила, то тепер інколи ностальгую.
За сумку хай і не починають)))
Зайва вага є, і немало
За сумку хай і не починають)))
Бодіпозітівна
• вчера в 20:49
Ответ дляБлакитне небо
Не стоит ее носить, лучше вообще без колец. И дело не в том, что она серебряная, она по дизайну выглядит на свой возраст
Ну так і я ж виглядаю на свій вік, не маю на меті молодитись
Але і бабки не записуюсь
Бодіпозітівна
• вчера в 20:50
Ответ дляЛівий Локіть
Красивые ногти
Дякую, так знаю, мені всі подруги заздрять
В мене ще й кутикула не росте