Ms. Android• вчера в 21:12

Чи б ви образились на такий подарунок на 8 березня?

Хлопець приніс 3 квітки, він їх знайшов біля квіткового магазину, їх викинули, а воно підібрало і мені подарувало
Завжди з рушником• вчера в 21:13
Він Вам це розповів?
БолеИменее• вчера в 21:13
Трохи шопопало, але треба дивитись в цілому.
Вишнёвая Леди• вчера в 21:14
Он так сказал или это домыслы?
В курсі діла• вчера в 21:15
Практичный, всё в семью 😁
Звезда в шоке• вчера в 21:16
А откуда Вы это знаете?
Забагаловка• вчера в 21:16
Який економний
Притарабанила б йому на подарунок щось зі смітника в такому разі
Українська зірочка• вчера в 21:16
А ви стояли за рогом і все бачили. А потім швиденько додому побігли і образились?
Жінка з перцем• вчера в 21:16
Ответ дляБолеИменее
В целом таких авторов надо выгонять после первой же ’по дебильному написанной’ темы
Жінка з перцем• вчера в 21:22
Ответ дляЗвезда в шоке
А откуда Вы это знаете?
Сама и выбросила:)))
Столічна штучка• вчера в 21:18
Ну що тут порадиш? Сосіть краще.
Котики-муркотики• вчера в 21:19
Боже, какие все злопамятные
Уже 9 марта, а все никак не угомонятся
Что там следующее- Пасха?
Добро с Кулаками• вчера в 21:19
Економний, винахідливий, екологічний - знахідка просто, хапайте нє глядя
Крихітка на всі• вчера в 21:20
КучМала• вчера в 21:29
Ну не дві, то й добре...
Первая ласточка инфляции• вчера в 21:33
Ну не с кладбища и отлично
Шпондєр• вчера в 22:10
Капець, це наскільки треба принижуватись по життю, щоб нити днями про ті квіти на 8 березня. Деяким жінкам взагалі квітів не дарують ніколи. Ви дивіться на вчинки. Бо може одного разу подарувати вам букетіще зі сто одної квітки. А ви і тут знайдете мінуси
Печальки.нет• вчера в 22:20
Может автор и тролль, а я как то так елку подобрала и папе приперла ( у меня уже была ) это 31 декабря было.