Чорнобаївка• 1 час назад
Ну и где ты, великий аналитик, что кричала нефть не растёт?
А у рашки нефть под санкциями по 40 торгуется. Что теперь скажешь?
СМСница• 1 час назад
’Ми також скасовуємо деякі санкції, пов´язані з нафтою, щоб знизити ціни. Ми ввели санкції проти деяких країн, але скасовуємо їх, поки ситуація не виправиться’, - сказав Трамп.
При цьому, він не виключив, що, можливо, тоді взагалі не доведеться їх знову вводити.
Україна наше все• 1 час назад
Вы отстаёт от потока информации. Нефть упала в цене. Война в Иране окончена
Ms. Откровенность• 1 час назад
Ответ дляУкраїна наше все
5 минут назад?
Чорнобаївка
• 1 час назад
Ответ дляУкраїна наше все
Сибирь захватили китайцы, рашка развалилась?
Маргарита и Мастер• 33 минуты назад
Пуйло и трамплуша уже поделили Иран, Украину, не беспокойтесь.
120-120-120 (не худею)• 16 минут назад
Ответ дляСМСница
Да все пофиг
Весела моль• 5 минут назад
Чого ви кричите наче через неї не купили нафтові фʼючерси? Що у вас змінилося за цей тиждень?