наКоблучках• вчера в 16:48
Неповнолітній українець вчинив страшне подвійне вбивство у Німеччині
У червні минулого року підліток визнав, що побив 32-річну жінку та її однорічну дочку руками та ногами на лісовій стежці в Дорстені
Джерело:
© Comments.ua
Джерело:
© Comments.ua
наКоблучках
• вчера в 16:48
Земельний суд Ессена виніс вирок 16-річному українцю з міста Дорстен, засудивши його до десяти років ув’язнення за подвійне вбивство, повідомляє Spiegel у понеділок, 9 березня. Підліток був визнаний винним у вбивстві 32-річної жінки з України та її однорічної доньки. Через неповнолітній вік обвинуваченого процес проходив у закритому режимі, і громадськість не мала доступу до деталей слухань.
Джерело:
© Comments.ua
Джерело:
© Comments.ua
наКоблучках
• вчера в 16:48
За даними суду, юнак зізнався, що в червні минулого року жорстоко побив жінку та її малолітню дитину руками та ногами на лісовій дорозі в Дорстені. Тіла жертв були виявлені перехожими та поліцією: тіло матері було напівроздягнене, а мертве немовля лежало неподалік у кущах. Обидві жертви отримали тяжкі травми голови, що свідчить про надзвичайну жорстокість злочину. Співробітники суду повідомили, що перед скоєнням нападу між жінкою та підлітком стався статевий контакт. Однак точну мотивацію юнака встановити не вдалося — чому він вдався до насильства після контакту залишається нез’ясованим. За інформацією Spiegel, наступного дня після злочину підліток повернувся на місце події та добровільно здався поліції, яка продовжувала патрулювати територію. Суд призначив відбування покарання у виправній установі для неповнолітніх. Вирок ще не набрав законної сили і може бути оскаржений в апеляційному порядку.
Джерело:
© Comments.ua
Джерело:
© Comments.ua
Гомосноб• вчера в 16:55
А вы считали что дебилы только среди русских ? Дебилы есть везде и в Украине их полно, это не зависит от паспорта
Туся муся• вчера в 16:54
І? Кількість дебілів і неадекватів скрізь приблизно однакова. Що тепер, усі кримінальні новини сюди тягнути?
Алина-1240• вчера в 16:56
Больненьких изолировать надо, а не скрывать и проявлять к ним толлерантность. Чел болен был, а мамо и бабо вместо оградить других это скрывало
Алина-1240• вчера в 16:58
Ответ дляГомосноб
Так человек не здоров явно, вопрос-почему он не изолирован? А портил жизнь саду, школе, а потом обществу?)
наКоблучках
• вчера в 17:04
Ответ дляАлина-1240
А нафига он обществу нужен?
Алина-1240• вчера в 17:05
Ответ длянаКоблучках
А нафига он обществу нужен?
Спросите его мамо и бабо, которые его не лечили, а колокола били ведь) это как техника с глючной платой, вроде есть, но не функционирует штатно
Алина-1240• вчера в 17:06
Ответ длянаКоблучках
А нафига он обществу нужен?
Спросите где пни делись, что делают психбольные в общих классах и прочее
Алина-1240• вчера в 17:08
Ответ длянаКоблучках
А нафига он обществу нужен?
Его в психиатрическое учреждение пожизненно, а судить того, кто нес за него ответственность
Оченьценная• вчера в 17:30
Ответ дляАлина-1240
Вас тогда тоже нужно изолировать. Болезнь Плюшкина тоже психическая.