Весотехник• вчера в 17:56
Ситуація в технікумі у школі в Польщі
Донька писала самостійну роботу і її подружка також. Так от подружка знає добре хімію і написала за доньку ( думаю це не вперше), донька пише за двох іспанську …
Про це я дізналася вчора звісно , коли вчитель побачив і викрив правду.
Тепер у школі діти підписали документ , що вони підробили документи.
Я з цієї ситуації офігіваю звісно
Не можу сказати що зла на дитину. Навіть я думала що вона на таке не здатна. Недооцінювала.
Але які можуть бути наслідки не уявляю . Переживаю за наслідки звісно
Я з цієї ситуації офігіваю звісно
Небалувана Галя• вчера в 17:58
Не знаю какие последствия в Польше, но за меня в школе подруга писала химию, а я за нее Английский. Так и осталась я бараном в химии, а она в Английском 😅😅 я работаю с англоговорящими людьми в итоге, а она в фармацевтике
Весотехник
• вчера в 17:59
Ответ дляНебалувана Галя
Моя бараном була і в Україні з хімії. Зато іспанська Анг і польська добре виходить
хутряна володарка• вчера в 17:59
Ваша дитина не в курсі що таке академічна чесність?
За таке можна вилетіти з вузу, звісно в технікумі нічого не зроблять, але ситуація не приємна.
Пупс• вчера в 18:02
Ответ дляхутряна володарка
Ой, не нудите. Девочки молодцы,что друг другу помогают и выкручивались, как могли. Я бы за это хвалила
Академічна доброчесність правильно
Жінка з перцем• вчера в 18:03
Ответ дляПупс
Академічна доброчесність правильно
100%
Весотехник
• вчера в 18:03
Ответ дляхутряна володарка
Навіть я не в курсі 🙂
Барвіночка• вчера в 18:04
Тепер у школі діти підписали документ , що вони підробили документи
И что теперь? Будет комиссия, которая решит степень наказания? Или исключат, если обе не пересдадут предметы за весь прошедший материал?
Весотехник
• вчера в 18:04
Ответ дляПупс
Академічна доброчесність правильно
Я теж розумію що викручувалися як могли. Нова країна і так важко
Але не знаю що нас чекає
Сорока-ворона• вчера в 18:04
Ответ дляВесотехник
Навіть я не в курсі 🙂
Підете як співучасниця ( жарт )
Весотехник
• вчера в 18:05
Ответ дляПупс
А что значит: у технікумі в школі?
У Польщі технікум але часто кажуть школа
Весотехник
• вчера в 18:05
Ответ дляБарвіночка
Ми поки не знаємо
Пупс• вчера в 18:05
Ответ дляВесотехник
Дочка молодец и англ и испанский и польский
хутряна володарка• вчера в 18:06
Ответ дляПупс
Академічна доброчесність правильно
Та ви можете це підтримувати
Але освіта в Європі не полягає на тому, щоб списувати чи перекладати роботу на іншого. Це в Україні так прийнято :₽
Весотехник
• вчера в 18:06
Ответ дляСорока-ворона
Підписали що підробили документ ? А контрольна документ ?
Ну я вже дізналася від доньки це все
Барвіночка• вчера в 18:06
Ответ дляВесотехник
Ми поки не знаємо
Я о таком не слышала, но чисто логически, если дошло до подписания доков, то,, скорее всего в лучшем случае, будут тесты под наблюдением учителя на основе материала за ннный период..
Весотехник
• вчера в 18:06
Ответ для18 мнеУЖЕ
Ну нужно иметь мозги хотя бы переписывать своей рукой .
Звідки переписувати?)
Весотехник
• вчера в 18:06
Ответ дляБарвіночка
Ну може хоч вчити почне хімію
Сорока-ворона• вчера в 18:07
У технікумі в Польщі (наприклад, у Technikum) ситуація, коли інша людина пише за тебе контрольну або тест, вважається шахрайством на іспиті (oszustwo / ściąganie). Наслідки можуть бути різні, залежно від школи та правил, але зазвичай буває так:
1. Найчастіше
• Оцінка 1 (незадовільно) за цю контрольну.
• Контрольну анулюють.
2. Дисциплінарні наслідки
Школа може застосувати дисциплінарне покарання, наприклад:
• Uwagi / nagana (догана) від вчителя або директора.
• Зниження поведінки (obniżenie oceny z zachowania).
• Виклик батьків або опікунів.
3. У серйозніших випадках
Якщо це було навмисне підміна особи:
• можуть почати дисциплінарне провадження в школі;
• іноді можливе переведення до іншої школи або навіть виключення зі школи (rzadziej, але можливо).
1. Найчастіше
• Контрольну анулюють.
2. Дисциплінарні наслідки
• Виклик батьків або опікунів.
3. У серйозніших випадках
Якщо це було навмисне підміна особи:
Барвіночка• вчера в 18:07
Ответ дляВесотехник
Ну може хоч вчити почне хімію
Главное чтобы не исключили.. Ведь все может быть..
Весотехник
• вчера в 18:07
Ответ дляхутряна володарка
Та ви можете це підтримувати
Я так музику робила за пів класу. Правда то в Україні було років 20-25 назад 😃
18 мнеУЖЕ• вчера в 18:07
Ответ дляВесотехник
Звідки переписувати?)
Я смотрю у вас тоже ума не много