Весотехник• 10 марта в 17:56
Ситуація в технікумі у школі в Польщі
Донька писала самостійну роботу і її подружка також. Так от подружка знає добре хімію і написала за доньку ( думаю це не вперше), донька пише за двох іспанську …
Про це я дізналася вчора звісно , коли вчитель побачив і викрив правду.
Тепер у школі діти підписали документ , що вони підробили документи.
Я з цієї ситуації офігіваю звісно
Не можу сказати що зла на дитину. Навіть я думала що вона на таке не здатна. Недооцінювала.
Але які можуть бути наслідки не уявляю . Переживаю за наслідки звісно
Я з цієї ситуації офігіваю звісно
хутряна володарка• 10 марта в 18:09
Ответ дляПовітруля
Не устраивайте трагедию со списыванием.
Це не трагедія, за таке можна вилетіти
Пупс• 10 марта в 18:13
Ответ дляхутряна володарка
Та ви можете це підтримувати
Але освіта в Європі не полягає на тому, щоб списувати чи перекладати роботу на іншого. Це в Україні так прийнято :₽
Как вы надоели : а в Європі ....бла бла
Украина тоже в Европе находится
Весотехник
• 10 марта в 18:14
Ответ дляПовітруля
Не устраивайте трагедию со списыванием.
Це не списування. Це підробка реальна
хутряна володарка• 10 марта в 18:16
Ответ дляПупс
Как вы надоели : а в Європі ....бла бла
Украина тоже в Европе находится
Магне Б6
хутряна володарка• 10 марта в 18:18
Ответ дляПупс
Купили? Так пшеки надоели
Ви купіть
Не можна бути таким токсіком
Xвостокрутелка• 10 марта в 18:33
Ответ дляВесотехник
Моя бараном була і в Україні з хімії. Зато іспанська Анг і польська добре виходить
А как учитель спалила, что они друг у друга списывали?
Надо было стоять до конца - ничего не знаю, ничего не подделывала, не давите на меня. Сейчас говорить, что девочки несовершеннолетние, на них было оказано моральное давление, они были в стрессе и подписывали всё, что им говорили, до конца не понимая ничего.
Весотехник
• 10 марта в 18:34
Ответ дляXвостокрутелка
Ви не зрозуміли ситуацію. Було здано дві контрольні від імені моєї доньки. Одну зробила моя донька, іншу її подруга за мою доньку
Які ще докази(
Весотехник
• 10 марта в 18:35
Ответ дляXвостокрутелка
Ох Соррі я на нервах цього не написала у старпості. Ну власне це якраз і головне. У вчителя на столі дві контрольні були від імені однієї дитини
Xвостокрутелка• 10 марта в 18:35
Ответ дляВесотехник
Які ще докази(
А, почерк не дочки? Я думала подружка на контрольной 2 варианта решила и дочь у неё списала. Я так делала, оба варианта решала и остальным помогала на контрольных.
Весотехник
• 10 марта в 18:36
Ответ дляXвостокрутелка
Так почерк не дочки на одній. На іншій почерк дочки
Xвостокрутелка• 10 марта в 18:37
Ответ дляВесотехник
ну засчитают худшую её почерком, что поделаешь
а как они так умудрились с подружкой не договориться?
Сусановна• 10 марта в 18:46
Ой, кто из нас не списывал в школе или универе? Автор, не занудствуйте
Сусановна• 10 марта в 18:48
Я как то одна из нашей группы, в универе, написала отчет по практике. И, в итоге, на курсе был скандал, что мой отчет скопировала все остальные слово в слово 😃
Весотехник
• 11 марта в 11:11
Ответ дляXвостокрутелка
Вони напередодні посварилися і моя була впевнена що та не допоможе )
Xвостокрутелка• 11 марта в 11:13
Ответ дляВесотехник
ну капец просто ))) представляю, как учительница офигела
хорошо, что больше никто еще не помог ))) а то было 3 и более работ )))
Весотехник
• 11 марта в 11:25
Ответ дляXвостокрутелка
Офігіли всі 😁