Латвийские_Номера• 10 марта в 21:13
Хтось купляв такий годинник?
Потрібно на подарунок. Відгуків не знайшла по якості. Може хтось знає, брати чи ні. Ціни від 3100 до 4000тис
Латвийские_Номера
• 10 марта в 21:16
Ответ дляАлина-1240
А человек хочет такой подарок?
Як сувенір іноземцю.
Додаю напруги• 10 марта в 21:21
А іноземцю воно нащо?
Ще українцю за кордоном зрозуміло але іноземцю не варто я думаю
Прокачую сідниці• 10 марта в 21:21
Ответ дляЛатвийские_Номера
Як сувенір іноземцю.
А начорта іноземцю Україна на часах?
Латвийские_Номера
• 10 марта в 21:31
Ответ дляПрокачую сідниці
А начорта іноземцю Україна на часах?
Вони допомагають українцям і люблять усіляки такі дрібниці. І нам на старті дуже допомогли. Я вже їм за 4 роки все можливе дарувала. Не знаю що ще вигадати