Слухи-руки не распускаю• 1 час назад

Кто может глянуть малюсенький вопрос на таро

Женат ли мужчина?
Хочу барабульки• 1 час назад
В поиске
Наизнанку• 1 час назад
Завтра с утра гляну, если вас устроит.
Творческий типаж• 1 час назад
Краще б знайшли знайомого знайомих в цнапі чи рацсі і у нього спитали.
Платье Длинное бальное• 1 час назад
Если был, то в прошлом. Свободный, ушёл из опостылевших отношений.
Гл. Амурная• 1 час назад
А шо так можно было? Тогда и про ’моего’ мужчину скажите, женат ли?
автор Слухи-руки не распускаю • 1 час назад
Ответ дляГл. Амурная
Тоже не знаете?
Гл. Амурная• 1 час назад
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Тоже не знаете?
Нет, не знаю
Калинові вуста• 1 час назад
Ієрофант, Двійка Пентаклів, Верховна Жриця. Шлюб, офіційні стосунки, бажання суміщати два життя, приховуючи їх один від одного, ваша інтуіція вірна. Або одружений, або в тривалих стосунках
Ответ дляКалинові вуста
А что он хочет от меня?
Апрель Ивановна• 1 час назад
Поищите в реестре судовых дел, я так своего проверяла, не поверила что сам подал на развод. Оказалось правда.
Калинові вуста• 1 час назад
Ответ дляГл. Амурная
Четвірка Жезлів - має надійний тил, або сімʼю, або родину. Не почувається самотнім. Король кубків - гарний сімʼянин, батько, турботливий. Його серце зайнято. Не факт, що одружений, але хтось є. 8 мечів - обмеження щодо вас, хотів би зблизитися з вами, але не може діяти вільно, щось його стримує. Скоріш за все не вільний, міцно тримається за свій дім в нинішній статус
Как_б_не_так• 1 час назад
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А что он хочет от меня?
Только секса они обычно хотят
Как_б_не_так• 1 час назад
А у моего желания пропало,говорит что нервное и очень уставший. 42 ему.
Ведь Сатья говорит что мужчина всегда хочет секса и секс него есть всегда
Кукарачка• 1 час назад
Да.
Калинові вуста• 1 час назад
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
А что он хочет от меня?
Сімка кубків - йому подобається стан закоханості і можливість втекти від реальності свого шлюбу, подобається підтримувати влюзію романтики та мрій
Диявол - хоче від вас те, чого немає в офіційних стосунках. Карта пристрасті, контролю, залежності. Хоче сексу, контролю і влади над вами
Вісімка пентаклів - він змінювати нічого не хоче, готовий вкладатися часом в подарунки, щоб ваші стосунки продовжувалися й щоб ніхто нічого не дізнався. Просто хоче користуватися вами 🤷🏻‍♀️
Гл. Амурная• 1 час назад
Ответ дляКалинові вуста
Дякую) Але шось не зрозуміла, ’гарний сімʼянин, батько, турботливий. Його серце зайнято. міцно тримається за свій дім і нинішній статус’ - то навіщо він хоче зі мною зблизитися? Це типу, і рибку з´істи і на .... сісти ?
Как_б_не_так• 1 час назад
Ответ дляГл. Амурная
Именно
Ответ дляКалинові вуста
Ой, не. У нас не романтические отношения мж)))
Ответ дляКалинові вуста
Все о нас знают, но это не про отношения
Калинові вуста• 1 час назад
Ответ дляГл. Амурная
Карти не показують, що чоловік у шлюбі, показує, що він не вільний. Можливо в сімʼї все складно і він хоче нових почуттів, можливо жінка десь далеко, за кордоном і йому хочеться відносин, якогось тепла, можливо він розуміє, що відносини з жінкою йдуть на спад і хоче відволіктися. А можливо почуття до колишньої його тримають і він не може її відпустити, тому не може вільно діяти щодо вас. Карти показують, що він тримається за цю жінку і відпускати не хоче
Калинові вуста• 1 час назад
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Ви попросили розклад, я зробила два. Це лише карти. Ось таке вони показала . Вірити/ не вірити - вирішувати вам
Звичайно я б не стала щось кардинально змінювати лише через цей розклад
Ответ дляКалинові вуста
Мне вот что интересует, насколько долго продержиться материальное
автор Слухи-руки не распускаю • 59 минут назад
Ответ дляКалинові вуста
И интересует не несет ли за собой рисков, суды и т.д.
Калинові вуста• 59 минут назад
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Цього я точно не знаю і сумніваюся, що карти покажуть
Ответ дляКалинові вуста
Вот собственно к чему я
автор Слухи-руки не распускаю • 58 минут назад
Ответ дляКалинові вуста
И еще интересует отстанет ли он легко после того, как нужное мне свершиться
Калинові вуста• 58 минут назад
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Щоб не було ризиків і суду, то то вже вам треба з головою підходити до відносин і не йти ні на які авантюри
Как_б_не_так• 57 минут назад
Ответ дляКалинові вуста
А мне ответьте пожалуйста, что с ним ?
Пост выше
автор Слухи-руки не распускаю • 57 минут назад
Ответ дляКалинові вуста
Тут не отношения как таковые, не знаю как верно сказать
Калинові вуста• 51 минуту назад
Ответ дляКак_б_не_так
А мне ответьте пожалуйста, что с ним ?
Пост выше
10 жезлів - екстремальна втома. Або вигорання, або фінансовий тиск
Місяць - тривоги, невпевненість, страхи, також може бути депресія
Як він сприймає вас - королева мечів - вибаглива, холодна, критична, з «характером».
Схоже, що в нього якісь комплекси, страхи+хронічний стрес. І, можливо, якщо у вас було багато суперечок, то він просто закрився і здувся. Але вас не розлюбив