Медсестричка• вчера в 14:16

Реакція чоловіка 40+. На одне питання…

Мені теж 40+, в мене є знайомий.. мого віку приблизно, ми можемо спілкуватись на будь—які теми з ним, він собі якраз шукав якісь стосунки і переписувався з дівчиною 24 років, хотів її запросити до себе, сходити погуляти і так далі.. на що я задала йому у питання, типу вона тебе молодша на 20 років, як ти можеш з нею намагатись почати стосунки або спати? Вони тобі може бути твоєю донькою? Він просто почав сміятись…. Що він хотів цим сказати?
Уравнобешенная• вчера в 14:18
Що він клав, шо ви там думаєте.
Пишу з калідору• вчера в 14:18
Не бачу проблеми , ви теж можете спати з 25-ти річними
Швидка Настя• вчера в 14:19
А зачем взрослому мужику ваши комментарии? Чтобы что?
Анонимба• вчера в 14:22
Душевный малый, удочерить хочет не иначе
Таракашечка• вчера в 14:22
Вы можете с ним говорить ’на будь-які теми’, но почему-то этот вопрос Вы задали не ему, а рандомным людям на Советчице
Мрію про пончик• вчера в 14:23
Вам описать все позы, в которых он может с ней спать или в чем вопрос?
Мальчижка• вчера в 14:23
Я взагалі не розумію до чого тут вона могла бути його дитиною.
Це наче як проблема кровозмішання.
Вона не його дитина.
Логічніше було запитати як він думає які спільні цінності в нього з тією дівчиною
автор Медсестричка • вчера в 14:24
Ответ дляМрію про пончик
Вона може бути його донькою
Обнемашечка• вчера в 14:24
Детский сад
Мальчижка• вчера в 14:24
Ответ дляМедсестричка
Вона може бути його донькою
А моїми синами можуть бути всі чоловіки після 1992 року? Коли в мене місячні почались?
Мрію про пончик• вчера в 14:25
Ответ дляМедсестричка
Вона може бути його донькою
Ну хай зробить тест ДНК спочатку, потім спить спокійно.
Підмітайло• вчера в 14:26
Какой-то некорректный вопрос.
Бабулька• вчера в 14:26
А кого он должен выбрать? Вас?
Посмеялся потому что вы наверняка думали что задав свой вопрос пристыдите его и направите в ’нужное’ русло. Какая вам разница? Если девушка совершеннолетия вас это вообще никак не касается
Мрію про пончик• вчера в 14:26
Ответ дляМальчижка
Теоретично.
Але це вам треба було їх в дитбудинку лишити, потім рандомно зустріти і закохатися
Шлях до зірок• вчера в 14:26
Ответ дляМедсестричка
Вона може бути його донькою
І що? Всі ми чиїсь діти. Але це не заважає нам створювати пари
Мальчижка• вчера в 14:27
Ответ дляМрію про пончик
Теоретично.
Тобто проблема все ж в крозмішанні
Вапщета• вчера в 14:28
Автор, на будущее, с мужчинами не нужно обсуждать подобные темы. Они вас и вы их просто не поймете. Она для него сочная молодая самка, для вас- дочь. Просто примите.
Анонимба• вчера в 14:28
Ответ дляМедсестричка
Вона може бути його донькою
Тогда пусть тест ДНК сделают на всякий случай
Мрію про пончик• вчера в 14:28
Через неконтрольоване донорство сперми швидше брат з сестрою почнуть спати. В Ізраїлі така проблема. Там навіть обмежили через це кількість запліднень від одного донора
годовасик• вчера в 14:28
Он хотел сказать , что вы лезете не в свое дело . Девушке 24 , не 15 .
Я вся ваша• вчера в 14:28
Жінка, то м’ясо. Чим свіжіше, тим краще.У них підхід, як до вибору авто. Якщо може собі дозволити матеріально молоду чи без пробігу, то хто його зупинить?Тому Ви теж не жалійте в свою чергу мужло, вижимайте соки по можливості.
Из Кукуева я• вчера в 14:28
Ну ваш комментарий - действительно смешной, про может быть дочкой.
Мужчина 40-ка лет, если он чего-то достиг - очень востребован у девушек женщин от 18 до 30 лет, прямо очень очень.
И они точно будут воспринимать не как папу, а как мужчину.
Мрію про пончик• вчера в 14:29
Ответ дляМальчижка
Тобто проблема все ж в крозмішанні
Проблема в тому, що автора жаба давить, що вибрали не її. І вона починає морально тиснути на чоловіка
Пишу з калідору• вчера в 14:30
Ответ дляМедсестричка
Вона може бути його донькою
Це не його донька. Може бути коханкою , дружиною. Ким завгодно
Мальчижка• вчера в 14:31
Ответ дляИз Кукуева я
Відверто скажу. Така мода залишилась в 2000 роках.
Маю доньку 23 років. Багато спілкуємось в тому числі про ровесників.
Це раніше вийти за багатого це виграти в лотерею.
Зараз дівчата не шукають посередника між ними і грошима у вигляді підстаркуватого скуфа.
Але! Абсолютно не виключені саме романтичні стосунки
Таракашечка• вчера в 14:33
Ответ дляМедсестричка
Вона може бути його донькою
Он настолько плодовит и неразборчив в связях?
АнтиТанкист• вчера в 14:35
Він хотів сказати, що вік сексу не перешкода, якщо жінка повнолітня.
Це по-перше.
По-друге, чого ви вважаєте, що у чоловіків до набагато молодших жінок батьківські почуття? Батьківські почуття у нього до саоєї дитини, якщо вона у нього є. Люди не сприймають так людей, як ви чомусь думаєте.
Позитивна• вчера в 14:36
Ответ дляМедсестричка
Вона може бути його донькою
Никак не может
Астоновитесь!• вчера в 14:37
Жирно
Не ново
Повторяетесь
На вас у него не стоит
В гости звали?• вчера в 14:38
Ответ дляМедсестричка
Вона може бути його донькою
Так вы переживаете за то, чтобы инцест не произошел?