Бензопирен• Изменено вчера в 16:38
Земельний податок, підскажіть, будь ласка.
Доброго дня) Світить мені спадщина у вигляді маленького будиночку і 5 соток землі навколо нього, Київська обл. Що мені прийдеться сплачувати за цю землю, які податки? Маю на увазі користування.
Туфли в чешуе• вчера в 16:41
НГО помножити на ставку земельного податку
Кадастровий номер знаєте?
ПочтальЁнша• вчера в 16:42
Ставка налога устанавливается местными советами. Она зависит от нормативной денежной оценки (НГО) земли и местоположения участка.
Налоговая служба ежегодно (до 1 июля) направляет налоговое уведомление-решение с указанием суммы к оплате. Проверить начисления также можно в Электронном кабинете налогоплательщика.
Бензопирен
• вчера в 16:42
Ответ дляТуфли в чешуе
Кадастровий номер знаєте?
так.
Меряю линейкой• вчера в 16:43
Я минулого року за 6 соток без будинку (він там є, але ніхто про нього не знає ) в Київ.обл. заплатила 4 грн податку і 50 грн комісії
Туфли в чешуе• вчера в 16:44
Ответ дляБензопирен
так.
Попробуйте через Дію взяти витяг і подивитися рішення місцевої влади стосовно ставки. Ставку можна знайти на сайті податкової
Бензопирен
• вчера в 16:44
Ответ дляТуфли в чешуе
Дякую, спробую.
Туфли в чешуе• вчера в 16:45
Ответ дляМеряю линейкой
Ого!
Майор Медуза• вчера в 16:51
Я за 10 соток під забудову в колишньому васильківському районі Київської області плачу близько 500 грн податку, будинку там немає
Меряю линейкой• вчера в 16:53
Ответ дляМайор Медуза
О, я теж в колишньому Васильківському, тепер у Фастівському :) а моя сума смішна.
Бензопирен
• вчера в 16:59
Ответ дляМеряю линейкой
цікаво від чого це залежить, якості землі чи відстані до столиці?)
Майор Медуза• вчера в 17:04
Ответ дляМеряю линейкой
Може це у вас не повний 2025 рік,чи може це дачний кооператив?
Меряю линейкой• вчера в 17:10
Ответ дляМайор Медуза
Так, це садове товариство
Безпорадна Кроко• вчера в 17:40
У вас стільки землі, що земельний податок буде маленький. У мене найбільша сума була 430 грн за 21 сотку в Полтавській обл. Податок потроху зростає з кожним роком, але все рівно суми не великі.