lilul990• вчера в 14:37

Приїхала я з Польщі...

Ну шо сказать. Разом зі снігом зійшли і дороги. Кому там Україна за сервіс подобається...особливо авторемонтний напевно))) ну все плачевно виглядає, як та Рожева Намелака на фоні савєцької пастройки. Ніби і паріж, але в гавнє.

Все страшне максимально, крім елітних жк і закритих віп сіл. Ну і всі недавні скандали, особливо з монобанком, то є треш. Гераскевича слава богу прокатіли в раді і не дали йому ніяких звань за неіснуючі заслуги. Хоть якісь добрі новини
Руда ліса• вчера в 14:52
коли ви вже нарешті знайдете собі роботу і займетесь чимось корисним
Як не зайду на каву, так тут ви зі своїми говно-темами. Що у людини в душі має бути, щоб було таке нестримне бажання вивалите своє гівно на людей?
Що каже ваш психіатр?
Парова машина• вчера в 14:52
Ответ дляБаррикадница
Вертайтесь назад
Взад
автор lilul990 • вчера в 14:53
Ответ дляКидаю курити
Польща має поремонтувати ?
Написала що в Польщі теж після зими ( а була дуже люта зима ) теж дороги не ідеальні але вже ремонтують
Та я про Україну пишу в старпості
Фісташкова кава• вчера в 14:53
Ответ дляlilul990
Я була в Польщі недовго, 2 тижні. Залиште свій яд при собі
Та йди в сраку, давно не срало Україно, нарешті випорожнилося. З полегшенням!
автор lilul990 • вчера в 14:53
Ответ дляРуда ліса
Що каже ваш психіатр?
Замість того шоб каву пити поприбирали би прибудинкову територію
Кидаю курити• вчера в 14:56
Ответ дляlilul990
Та я про Україну пишу в старпості
Так пишу вам що в Польщі теж дороги постраждали а не тільки в Україні
автор lilul990 • вчера в 14:58
Ответ дляКидаю курити
Не бачила такого в Польші
Руда ліса• вчера в 15:01
Ответ дляlilul990
я в елітному ЖК, у мене прибрано.
Це треба бути дуже недалекою жінкою, щоб прийти в гості до людей і розповідати, де в них неприбрано і кран протікає.
Недивно, чому у вас немає ні друзів, ні чоловіків, ні котиків))
Кидаю курити• вчера в 15:02
Ответ дляlilul990
Не бачила такого в Польші
Може такого як в Україні і не бачили , але ідеальність доріг після лютої зими зникла
Витворунка• вчера в 15:08
Ответ дляlilul990
Та я про Україну пишу в старпості
Ну и при чем тут приехала из Польши?
Чупокабра• вчера в 15:10
Ответ дляПроня_Прокоповна
я аж растерялась какими словами вас встречать
Виключно словами вдячності ))
автор lilul990 • вчера в 15:12
Ответ дляРуда ліса
я в елітному ЖК, у мене прибрано.
Добре вам, ви майже не в Україні живете
Руда ліса• вчера в 15:13
Ответ дляlilul990
Добре вам, ви майже не в Україні живете
Живу в Києві.

Над одним селом літала муха і бджола. Бджола бачила квіти, а муха - купи гівна і сміття.
Мораль така: ніхто з них не гарний і не поганий, кожна з них бачила лише те, що відповідало її природі і потребам. А місцевість завжди одна і та ж сама.
БолеИменее• вчера в 15:17
Ну т.е раньше вы не замечали отличных дорог и красоты нашей страны а сьездили на польшу и глаза открылись? А шо там польша каждый день бомбят?
Садоводница• вчера в 15:17
Ответ дляРадість моя
Знов синдром пансіону.
Ніколи так не було і от знову.
Так, як зійшли за снігом дороги цьогоріч, реально не було мабуть ніколи, не знаю, який громадський транспорт доживе до кінця літа з такими ямами по коліно, ну і стояти біля дороги нереально, стоїть курява стовпом.
автор lilul990 • вчера в 15:18
Ответ дляРуда ліса
Живу в Києві.

Я би просто хотіла бачити менші контрасти. Красиві дорогі машини на фоні розбитих доріг і бабушок шо продають якийсь мотлох за копійки
Ну шо не так?• вчера в 15:18
В Польше тоже война 4 года, трясёт от взрывов, не хватает мужской силы, денег на ремонт дорог? Нашли , что сравнить.
Ещё как то к вам по божески относилась, теперь понимаю за, что вас здесь пинают
автор lilul990 • вчера в 15:19
Ответ дляНу шо не так?
Нам дорогу ремонтували у минулому році і не ямковим ремонтом. На сьогодні їй можемо сказати до побачення
Руда ліса• вчера в 15:24
Ответ дляlilul990
в Україні йде вже п´ятий рік війни...
Ви мабуть з тих ’сердобольних’, які жертві згвалтування скажуть, чого це в неї так туш неохайно розмазана, і око некрасіво підпухло.

Сподіваюсь, що по закінченню війни таких як ви не випруть з Польщі. Щоб ви там і залишились.
Кидаю курити• вчера в 15:28
Ответ дляРуда ліса
в Україні йде вже п´ятий рік війни...

Так авторка і не живе в Польщі
Буде вам далі нудіти в Україні
Коленная ложечка• вчера в 15:28
Я в Латвії. тут така ж ситуація з дорогами. ще й по радіо кожного дня нагадують
В Україні хоч пояснення є. а в інших країнах що?
Дрібка щастя• вчера в 15:30
Автор, я щойно з Угорщини і Словаччини. Стосовно доріг - в них теж є різні - і ями, і ямковий ремонт і не все в тій Європі так безхмарно і прекрасно.
Дороги, до речі,,почали ремонтувати.
Садоводница• вчера в 15:36
Ответ дляlilul990
Нажаль йде вже надцятий рік і так , як цього року розносять Україну, теж не було, ця зима була самою складною за військові роки, далі буде.... Тому поки задача мінімум, вижити, дочекатися зелені і щоб літо не було ’пекельним’.
LediBlac• вчера в 15:38
Всех обосрали? В атб туалетка мегапаками по акции, берите две, вам понадобится.
Руда ліса• вчера в 15:40
Ответ дляКидаю курити
Так авторка і не живе в Польщі
Буде вам далі нудіти в Україні
та наче ж виїхала туди, а сюди обгадити навідується. То може перестане навідуватись)
LediBlac• вчера в 15:40
Ответ дляКидаю курити
Польща має поремонтувати ?
В Германии приняли увеличенный бюджет на ремонт дорожного покрытия в 2026 в разы☝️, так что не только Украина и Польша . Эта зима многих ’удивила’.
Садоводница• вчера в 15:41
Ответ дляlilul990
Тут я з вами солдідарна, живу на Троєщині, ремонт мосту (читай закопування міських/бюджетних коштів) всі роки мого життя . Минулого року викантували добряче пробками, перекритими полосами на ремонт і т.д. Я ніяк не можу зрозуміти, чому ті, хто роблять такий гівно-ремонт доріг не несуть відповідальність за ту ’якість’, неже вони не дають гарантії на свої роботи. Зими з перепадами температур не тільки в Україні і клімат не є якимось значно гіршим , аніж в інших країнах.
автор lilul990 • вчера в 15:42
Ответ дляРуда ліса
в Україні йде вже п´ятий рік війни...

Таке було і до війни. Частіше треба зісвого жк виходити
Дівчина Бобула• вчера в 15:42
а при чем тут дороги? если для вас это показатель успешности страны, скажу, что во Франции они хуже, чем в Германии, а в Германии хуже, чем в Нидерландах. И что из этого следует, по-вашему?
автор lilul990 • вчера в 15:43
Ответ дляСадоводница
Такі контрасти були і до війни