ludaa• 17 февраля в 11:51

Дорога Київ-Верховина!

Доброго дня! Може хто їздив Київ-Верховина (чи Яблуниця) найближчим часом. Кудою зараз краще їхати? Завчасно дякую!
Раніше їздили Київ-Житомир-Бердичів-Вінниця-Камʼянець-Подільський-Чернівці-Косів-Верховина.
Зараз зі снігом зійшов і асфальт🙈
Статус Ква• 17 февраля в 19:02
Послухаю. Схоже, лише залізницею
автор ludaa • 18 февраля в 18:59
Ответ дляСтатус Ква
Послухаю. Схоже, лише залізницею
Будемо пробувати таким маршрутом
Статус Ква• 19 февраля в 14:10
Ответ дляludaa
Будемо пробувати таким маршрутом
Ми так і їздили завжди, але з житомирської траси теж багато роликів про жахливий стан траси. Відпишіться за свіжими враженнями, коли проїдете.
автор ludaa • 20 февраля в 17:53
Ответ дляСтатус Ква
Послухаю. Схоже, лише залізницею
Ні, можна їхати. Є проміжки, але не так лячно як надивилася тікток.
автор ludaa • 20 февраля в 18:18
Ответ дляСтатус Ква
Приїхали! Є трішки важкі проміжки, але не так все страшно як в тіктоці. Лівий ряд більше без ям. Багато ям вейз показує.
Статус Ква• 20 февраля в 21:28
Ответ дляludaa
Дякую! Приємного відпочинку !