Бандитка Сью• 12 марта в 10:02

Лєна Кравець поскаржилася на своє зубожіння та дно

Лєна Кравець, знаменита шоу- вумен та двічі еліт- кума поскаржилася на своє зубожіння, безробіття та випадіння волося в інтервью Марії Єфросініной

Показушница• 12 марта в 10:33
Ответ дляБандитка Сью
Не знаю, не знаю, хто саме коханка потужного, казали що то якась Алі Баба, а зовсім не Лєна
Може там і ще хтось був, але ця завжди лізла і вставляла свої 5 коп. Може вона і гарна жінка, але блювати від неї хочеться.
из_под_тишка• 12 марта в 10:34
Ответ дляБандитка Сью
Ви можете допомогти Лєні, купив її нові курси ’Як себе допомогти в складні часи’
А мужчинам курсы какие?
или подрабатывает тихонечко онлифансом, чтобы выжить в такое тяжелое время и прокормить трёх детей?
автор Бандитка Сью • 12 марта в 10:35
Ответ дляПоказушница
кажу вам, то все плітки, єдина коханка, то відома відьма Алі-Баба, а не Лена
Трактор Віка• 12 марта в 10:38
Штош, пожалію її як вона нас жаліла, коли гидила своїм чорним ротом і гроші пиздила.
Леди_на_драндулете• 12 марта в 10:39
Я її від скумбрії не відрізняю
Борщик• 12 марта в 10:43
Ну давайте скинемся, надо помочь простой украинской женщине, многодетной матери.
Шпондєр• 12 марта в 10:44
Ответ дляПоказушница
Коханка Зеленського. Весь період його роботи в кварталі, тепер її жаба душить, що жінка залишилась жінкою, а вона пішла в небуття як і повинно бути по законам карми для усіх хто торгує міжножжям.
Пруфы?
Работать надо• 12 марта в 10:48
Ответ дляПоказушница
Не верю, оно ж от вершка три горшка и туда же да уж, маленький гигант большого секаса
Сосиска_Втесте• 12 марта в 10:55
Кидайте капцями, але мені вона більше подобається, ніж єфросиніна. Від Маші блювати хочеться, лицемірна і неприємна. Але то суто моє відчуття, може я помиляюся.
автор Бандитка Сью • 12 марта в 11:12
Ответ дляСосиска_Втесте
То допоможіть своїй зірочці, всього 8 тисяч за курс Лєна просить, а якщо з її особистим супроводом, то 25 тися грн
https://zirky.com.ua/olena-kravecz-podalasya-v-inf...
Сосиска_Втесте• 12 марта в 11:13
Ответ дляБандитка Сью
Гарна реклама, молодець)
автор Бандитка Сью • 12 марта в 11:13
Ответ дляСосиска_Втесте
Гарна реклама, молодець)
то не реклама, а посилання на статтю про неї
Сосиска_Втесте• 12 марта в 11:14
Ответ дляБандитка Сью
Ну як не реклама, якщо ви зразу умови і оплату в одному реченні дали? Це і є реклама.
П.С. я маркетолог, якщо що.
автор Бандитка Сью • 12 марта в 11:16
Ответ дляСосиска_Втесте
П.С. я маркетолог, якщо що.
так допоможіть Лєні, ви ж її фанатка- маркетолог, а жінці нема чим дітей годувати
Пьяная вишня• 12 марта в 11:17
Ответ дляВільнаНазавжди
хороший художник - голодный художник
Ну тоді все в неї добре.
Надежда наш компас• 12 марта в 11:48
Ответ дляБандитка Сью
вам смішно, а Лєна розповідає, що нема чим утримувати трьох дітей та вона страждала на кропив’янку
по сектам пусть меньше шастает,гляди и кропывьянка пройдёт
Парова машина• 12 марта в 11:48
Ответ дляЯнка-угомонись
Девочки серьезно, что с выпадением волос? Что помогло, говорили?
Нічого не допоможе, це старість, у когось вона у 80 настає, у когось у 40
Украиночка• 12 марта в 11:57
Дві бідосі
мадамГрицацуева• 12 марта в 12:07
Ответ дляНаташа_32
Ось ця?! Та у неї бала, як у дурня тютюну! Сама що не може бути бідолашна, безпритульна (з елітним котеджем), без грошей (з офшорами за кордоном).
Ну от. Бабло є, а волосся нема . Хоча вона каже що наростила
мадамГрицацуева• 12 марта в 12:10
Ответ дляБандитка Сью
В такої поважної людини не може бути одна коханка. Ну ви чо
Не будь КакСвета• 12 марта в 12:14
Ответ дляБабульція
Со скумбрии ?
респект
Ручки-Крючки• 12 марта в 12:17
Ответ дляПоказушница
Ну,да удобненько и не перепутать и та Лєна и эта Лєна
Цідило правди• 12 марта в 13:17
Як вже ті всі 3е-гн4ди заіпали.
Большой секретик• 12 марта в 16:43
Ответ дляМиллениалка
А я ее уважаю. Уйти в сторону от этого всего, не повестись на шальные бабки -нужно иметь мозги и стержень.
Не повелась) Передачку на канале за 20 млн в начале войны вела очень нужную, когда люди возмутились, ушла в сторону