Крапипопка• Изменено 12 марта в 12:17
Дівчата було у вас таке що джинси сіли після прання
Купила на ринку ,палаццо джинси, були точнного мого розміру.Випрала один раз в пралці,на40* і маю наче на розмір менші.Ходити не комфортно , що з ними тепер робити?Може є якісь методи їх збільшити знову
Крапипопка
• 12 марта в 12:18
Ответ дляЗамороженная селедка
растянуться
не поправились?
Та ні, тиждень як купила
Замороженная селедка• 12 марта в 12:18
Ответ дляКрапипопка
Та ні, тиждень як купила
по длине нормально?
Я натуралка• 12 марта в 12:20
Они сели по обьему? Тогда это не страшно, за день должны потянуться.
А вот если по длине, то увы, это все.
Ушла и Пришла• 12 марта в 12:22
завжди після прання сідали в мене...трохи похожу - і все як завжди
Правильно_Валерчик• 12 марта в 12:24
Автор, посмотрите что на бирке написано, обычно рекомендована стирка при 30градусах, при более высокой температуре могут сильно сесть. При носке должны стать свободнее.Лайфхак: Когда постираете - мокрыми растягивайте в длину перед тем как повесить сушить
И__р__и__н__а• 12 марта в 12:29
Через пару дней в объеме расстянутся и если сейчас облегают, то и в длинее немного станут длинее
Психологічка• 12 марта в 12:31
после стирки все джинсы немного меньше, при носке растягиваются и становяться как и были до стирки...пользуйтесь кондиционером, тогда не будут садиться..
На границе• 12 марта в 13:30
Ответ дляКрапипопка
Та ні, тиждень як купила
Намочить одеть и лежать в них или приседать
Мольфарочка• 12 марта в 13:34
raw denim , dry denim або unwashed як правило садяться після прання, звертайте на це увагу при придбанні
Швендяю містами• 12 марта в 15:15
Ответ дляКрапипопка
Та ні, тиждень як купила
Так можливо скоро будуть критичні та й трішки вас роздуло. В мене буває таке дує що навіть ті джинси які висять тиснуть в поясі. Але одні джинси H&M цікавого зеленуватого відтінку теж колись після прання дуже сіли і стали тугі і не зручні, так і не змогла в них ходити , не розтягнулись. Подруга розтягувала вдягаючи ще вологі після прання, присідала в них, пояс тягнула.