Доброго дня! Порадьте, будь ласка, хорошого викладача англійської мови для дорослої людини (45 років). Рівень майже нульовий — раніше мову практично не вивчала, тому запам’ятовувати нові слова та правила мені досить складно.
Шукаю дуже терплячого викладача, який уміє пояснювати простими словами, спокійно повторювати матеріал і працювати з дорослими початківцями. Можна сказати, що потрібна людина із «залізними нервами» 😊
Буду дуже вдячна за рекомендації перевірених викладачів або репетиторів. Можна писати в коментарях або в приватні повідомлення.