Прошу поради. Може тут є лікарі, або ж з власного досвіду хтось може порадити. Чоловіку 43роки, зараз уже другий місяць секс повністю відсутній. Раніше були проблеми з тим що не виходило довго закінчити. Останній раз таке повторилося тричі за день і після цього все. Втікає від мене, від розмов. УЗД простати робив трохи раніше, ПСА здавав, до уролога ходив, він проблем з результатами обстежень не бачить, все в нормі. Порадите будь ласка з чого почати. Може є щось на травах, яке стимул не, заведе чоловіка. Я втомилась бути вічним заводилою. Хочу щоб мене хотів, домагався, бо поки почуваю себе геть не потрібною і зовсім не привабливою.
Из Виа-гры• вчера в 18:10
Ответ дляВітаміни косметика
морально, не морально якщо не імпотенто- то ерекція повинна бути. Якщо довго не міг кінчити знач уже тоді були проблеми. І тут виснаження нідочього. Лікар тут треба
Може просто перебирає з мастурбацією та порно. Якщо у нього ’секс’ декілька разів на день, то зрозуміло, що він кінчити не може.
Зупка_цем• вчера в 18:14
Мой на сексе помешан. Следит за диетой, вечно на мужских витаминах, легкий спорт и постоянная забота о собственном здоровье как психическом, так и физическом.
Я могу ошибаться, но мне кажется Ваш муж забил большой бол на своё здоровье, плюс морально «не вывозит». Вы оба очень устали от существующей реальности, кроме того, маленький ребёнок тоже требует постоянного внимания.
Вам нужно аккуратно, с любовью решать вопрос его здоровья.
Но если Вы чувствуете, что устали не меньше его, то любви у Вас не хватит((( Стане злится на его слабость, накопите обиды и через лет 5-7 разойдетесь(
Крошечка-хаврошечка• вчера в 19:49
Ответ дляr25-1
фигасе импотент- три раза на день и по долгу не кончает. ты мечтаешь о таком только
О, ещё одно вялочленное вылезло
Библиотекарь• вчера в 20:02
Ответ дляПосле шести ни-ни
Та сама хрінь. Набридло випрошувати, хочу щоб мене хотів.
Дівчата, на що ви витрачаєте своє життя. Як взагалі можна секс випрошувати, що за трешняк. Коли треба, то нормально у них все стоїть( за виключенням хвороби). У мене другий чоловік, то трусами посвіти чи підморгни і все, він не злізе)