Мейк-ап форева• 13 марта в 22:59
Аборт по показанням або?
Ситуація така, якщо на 5-6 міс вагітності, на УЗД виявляється що дитина має велику патологію не сумісну з життям. По показанням її не варто чекати а зробити аборт. Але!!!!, аборт на такому періоді не роблять,в роддомі вас кладуть в палату з жінками які на збереженні. Ставлять два три дні крапельниці- викликають родову діяльність. Тобто, ти сама маєш народити дитину,яку вони заматають в пакет, два дні приймати цю ситуацію , поруч з щасливими мамулічками які зберігають своє дитя.
Тоді, ти не можеш розродитись, і приходить тьотічка,( така у віці )до тебе ,і каже я допоможу ... Далі писати я не буду, далі буде те ,після чого вже 12 років як боюсь гінекологів і вагітніти .
Питання: це відбувається по всій Україні? Чи є місто де такі ситуації вирішуються по іншому? Невже в наш час це норма?
Я досі не можу з цим змиритись і зрозуміти
Мейк-ап форева
• 13 марта в 23:16
Ответ дляВподобайден
Это может быть абсолютная случайность. Ну бывает такое в природе. У моей одноклассницы первая беременность в 19 лет закончилась замершей. А потом она родила трех здоровых девочек. Кажется опять беременна, у них идея фикс-получить мальчика
Вірю в це, але мій мозок не дає справитись з цим самій. А для психолога я сильна і доросла вже , плакати не піду.
Мейк-ап форева
• 13 марта в 23:17
Ответ дляЗубожиння
Ну в мене пішла температура, мені вливали мікс антибіотиків, добре шо не було зараження і я з того вигребла.
В мене дитина була жива, в тому і справа. Вона не повністю сформувалась на той період
Миллениалка• 13 марта в 23:55
а як по іншому? тільки штучні пологи
це біда, в моєї родички таке було, дитина з множинними патологіми, не вижила б
а про тьотю що над вами знущалась - таке і прсто на пологах буває
і калічать дітей в результаті, дцп
так, це дикий і сташний світ
потрібно дуже зіажено вибирвти пологовий і бригаду
я вам співчуваю
і калічать дітей в результаті, дцп
так, це дикий і сташний світ
я вам співчуваю
Миллениалка• 13 марта в 23:53
Ответ дляМейк-ап форева
Пропонували ми гроші, просили, і обіцяли ніхто не дізнається. Відповідь: дитина велика, я шо вбивця?
ви не розумієте що аборт неможливий на такому терміні
по кусочку вирізати чи що?
Продаю витрішки• 14 марта в 00:11
Автор, мне очень жаль, что вы через такое прошли. В Украине роддома вообще людоедские, у меня ужасный опыт, хотя ребенок выжил, но я не могу оправиться четыре года от шока и от боли, как обращались с моим телом, пока разгребали осложнения в родах. Ещё и в выписке два слова про дистресс плода, но ни слова о реанимации ребенка, о манипуляциях надо мной, о дистоции плечиков, о кровотечении.
Мне стало легче, только когда я вычитала горы медицинской литературы, разобралась до последней детали в физиологии и патологии своих родов и в действиях персонала. Только после этого я нашла, что моей вины в случившемся нет.
Не бойтесь психолога, пробуйте, ищите своего. И - не смейтесь только - поговорите с ИИ, Джемини прекрасно помогает выгуглить такие темы. Вы многое для себя проясните.
Девочки, ставящие фейспалмы - вы не поймёте, если не переживали такого. Желаю вам никогда не сталкиваться.
Меряю линейкой• 14 марта в 00:20
Ответ дляМейк-ап форева
Може хочу, але не впевнена що це не повториться знову. Адже толком відповіді ніхто не дав мені. Чому все сформувалось ,а мозок ні
Такое бывает. Просто не повезло. Вы можете сходить к генетику, сдать анализы. Это не значит , что следующий ребёнок будет с паталогией.
Потужна махіна• 14 марта в 01:12
Ответ дляГугелП@лАмался
Вы, я так понимаю, не рожали? У меня роды прошли хорошо, но то о чем говорит автор не бред. Такие методы и до сих пор могут применяться. Естественно это противозаконно. И запрещено.
2001 год, замершая на 12 неделе: чистка под общим наркозом, лежала в палате с тётками лет 40 с гинекологическими проблемами.
2002 год. 5 день после родов, что-то там плохо отходило - чистка под общим наркозом.
Киев.
РД#1, никому ничего не платила и не договаривалась
Киев.
Мейк-ап форева
• 14 марта в 04:49
Ответ дляПродаю витрішки
Дякую за підтримку, я багато читаю теж, це не допомогає. Певно що справді шукаю вину в собі(