Бутерброд з ікрою• 14 марта в 03:10
Да блин! Грохот. Пошла голову сушить
Ужгород• 14 марта в 11:50
Ответ дляТам все розмивчато
А хуйло що каже? Скільки воно планує вбивати українців і своїх кацапів?
вам краще знати, що каже ваш пуйло, я слухаю нашого потужника, який напередодні цієї атаки заздалегідь здриснув з Києва, недарма регулярно відправляє двушечки на мацкву
Ужгород• 14 марта в 11:53
Ответ дляАнгел-предохранитель
У нас як ніколи сьогодні((
Десь і люди погоріли в місті
Бачили, що на Незалежності? Мене досі трясе, сусідні будинки
Ангел-предохранитель• 14 марта в 21:03
Ответ дляУжгород
Співчуваю вам. Я спеціально проїхалась по 3 локаціям, де найбільше постраждали.
5 березня тут я побачиьа таке попепедження. Але його ніде в офіційних каналах не було. І в броварськтх тоже.
Таки правда той резервуар зрівняли
🟢 Висока ймовірність ракетного удару по Києву та області.
Цієї ночі ворог може вдарити по енергетичних об’єктах Києва та Київщини. Під ударом: Трипільська ТЕС, ТЕЦ-6 і система зберігання енергії у Броварах.
До застосування готові літаки Ту-95МС, Ту-22М3, Ту-160, МіГ-31К, кораблі і підводні носії, ОТРК «Іскандер», а також до 500 дронів «Shahed».
Таки правда той резервуар зрівняли