Дякую_аж_підскакую• вчера в 19:09

Є нормальні чоловіки, які не хочуть сімʼю?

Які готові бути в парі, цікаво проводити час разом , але набридати один одному , не жити разом і т.д.
Зробіть вибір:
вже голосів: 64
Так
Ні
Результати
автор Дякую_аж_підскакую • вчера в 19:57
Ответ дляАмбасадор щастя
Ну вас так усі заміж кличуть? А потім кидають бо ви не хочете?
які проблеми у вас конкретно з чоловіками?
Конкретно, що хоооші стосунки доводиться закінчувати через те, що він раптом захотів спільного проживання
Дідова баба• вчера в 19:57
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Для цього не потрібно жити разом , достатньо зустрічатися
Та вряд ли бы он через пол планеты смог бы прилетать на каждую мою боль в желудке 🤣
Небалувана Галя• вчера в 19:57
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Не змінює . Останні стосунки я припинила сючкраз через пропозицію жити разом, бо це дорога в нікуди
Значить ніякого кохання не було, то звісно дорога в нікуди. Просто зустрілись двоє одиначок - ні те, ні се.
Від коханої людини просто так не відмовляються.
Ухахайкина• вчера в 19:58
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Хочуть разом жити, чомусь думають, що я ще захочу дітей , якщо з самого початку це обговорювалося
А вы не хотите детей, и это четкое решение? Тогда нафиг тех мужиков, которые их хотят и ждут вашего ’передумывания’.
Меня такое удивляет и даже оскорбляет - то есть мне уже не 18 годиков, я личность сформированная и состоявшаяся, у меня есть глубокая и давняя позиция, мнение, это все для тебя шутка какая-то? Передумаешь, серьезно? А если нет, то ты готов отказаться от своей мечты о потомстве, стать несчастным из-за этого? Ну ведь нет. Что же мы тогда делать будем, когда коса на камень найдет, интересно.
Я не знаю, что в голове у таких. И насколько несерьёзное отношение - в первую очередь ко мне и важным для меня вещам. Или к себе. Или они вообще не до конца честны. Мне бы и в голову не пришло говорить человеку, который хочет детей, но я их никогда ему не дам - может передумаешь. Неужели нельзя просто взять и принять, что это несовместимость по ключевым вопросам, и даже не начинать.
Неправдиша• вчера в 19:58
Ответ дляДідова баба
А нащо через пів планети. Я такі стосунки розглядаю в межах свого міста, якщо це буде один район, то взагалі чудово. Не треба півкулі перетинати, аби привезти ліки
Амбасадор щастя• вчера в 19:58
Ответ дляДідова баба
Ну вот, у меня сейчас желудок болит, муж съездил в аптеку за лекарствами, овсянку мне варит. Плюс же.
А я жила с мужем и мой никогда не варил и не жалел меня как вспомню так вздрогну(((
Развелась( но верю что есть как у вас забота и любовь но я такого не имела(
Дідова баба• вчера в 19:58
Ответ дляНеправдиша
Те саме може зробити чоловік,який не проживає з вами, поїхати, купити все необхідне і привезти
За 10 тыс километров? Не думаю 🤣
автор Дякую_аж_підскакую • вчера в 19:59
Ответ дляДідова баба
Та мені не потрібно кавалера з іншого кінця світу, в одному місті комфортно
Амбасадор щастя• вчера в 20:00
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ну так, буває)
А жити хотів разом де?
У вас в квартирі?
Може альфонс якись?)
Дідова баба• вчера в 19:59
Ответ дляНеправдиша
Ну так получилось, шо мы с разных континетов...
Шалена невинність• вчера в 19:59
Ответ дляДідова баба
У меня нет. Муж готовит лучше меня и денег у него больше, и собака уже воспитаннвя.
А у некоторых мужья сами себе еду не положат, в холодильнике ничего не смогут найти, ногти на ногах сами не подстригут (да-да, бывает и такое!), и денег приносят копейки. Так что логично, что женщины потом не хотят ни с кем жить.
Ответ дляНебалувана Галя
Якраз кохання живе довше без побуту
Неправдиша• вчера в 20:00
Ответ дляДідова баба
За 10 тыс километров? Не думаю 🤣
Чому за 10 тис км? Як на такій відстані можна зустрічатися і будувати стосунки? Якщо не разом жити то обов´язково відстань 10 тис км? Може він в сусідньому будинку житиме
МаксХмара• вчера в 20:00
Думаю мало таких, рано или поздно хотят жить вместе.
Дідова баба• вчера в 20:00
Ответ дляАмбасадор щастя
Странный муж...
автор Дякую_аж_підскакую • вчера в 20:00
Ответ дляУхахайкина
В мене є діти і чітко озвучую, що більше не хочу
Дідова баба• вчера в 20:03
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ну у нас так получилось...
Шалена невинність• вчера в 20:01
Ответ дляНеправдиша
Я думаю кожен має право на той тип відносин,який йому найзручніший, іякщо обох такий формат влаштовує, то все чудово. Мені вже не треба народжувати, виховувати спільних дітей і т д., я просто хочу насолоджуватися життям. Таки відносини не часті, бо скоріш за все не багато жінок є матеріальнозабеспеченими і самодостатніми, тому шукають чоловіків,які закриють їх матеріальні чи житлові проблеми
Дело не в этом. Точнее, далеко не только в этом.
автор Дякую_аж_підскакую • вчера в 20:01
Ответ дляАмбасадор щастя
Ну так, буває)
А жити хотів разом де?
У вас в квартирі?
Може альфонс якись?)
Не важливо де в мене чи в нього, фінансово ми приблизно одного рівня
Амбасадор щастя• вчера в 20:02
Ответ дляДідова баба
Странный муж...
Да, потім взагалі поіхав в інше місто, жив там рік, робота, квартира, до мене приізджав два рази в місяць і казав- все ок, так багато живе
Я наважилась розлучитись і він досі каже що я сама хотіла розлучення((
От так буває
Дідова баба• вчера в 20:02
Ответ дляШалена невинність
За таких изначально не стоит замуж выходить
Дідова баба• вчера в 20:02
Ответ дляНеправдиша
Ну я про свою ситуацию написала.
Небалувана Галя• вчера в 20:03
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Якраз кохання живе довше без побуту
Якщо воно є, люди не розходяться після кроку чоловіка зблизитись.
А якщо валіза без ручки ’лише б не одній’ - то звісно розбіглись. І нафіг той побут
Дідова баба• вчера в 20:03
Ответ дляДякую_аж_підскакую
В таком мужчине смысла нет. Мужчина должен обеспечить лучшую жизнь, чем я сама себе
Дідова баба• вчера в 20:04
Ответ дляАмбасадор щастя
От так буває
Сочувствую..((
автор Дякую_аж_підскакую • вчера в 20:04
Ответ дляНебалувана Галя
А що ще робити, якщо такий формат стосунків категорично не підходить
Амбасадор щастя• вчера в 20:04
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Ну не кажіть це якраз дуже важливо!
Привів би вас у новий красивий будинок, нейтральний… може б ви інакше подивились) пожили б , якщо щось не те- назад до себе на свою територію
автор Дякую_аж_підскакую • вчера в 20:05
Ответ дляДідова баба
Мене влаштовує мій рівень життя
Небалувана Галя• вчера в 20:05
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Шукати коханого, а не абишо, без якого краще, ніж з ним.
Дідова баба• вчера в 20:05
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Мене влаштовує мій рівень життя
Я не об этом написала