Дякую_аж_підскакую• 14 марта в 19:09
Є нормальні чоловіки, які не хочуть сімʼю?
Які готові бути в парі, цікаво проводити час разом , але набридати один одному , не жити разом і т.д.
Зробіть вибір:
вже голосів:
Так
Ні
Результати
Амбасадор щастя• 14 марта в 20:05
Ответ дляДідова баба
Сочувствую..((
Дякую❤️ Ой як це важко, 22 роки в шлюбі і все коту під хвіст
Дякую_аж_підскакую
• 14 марта в 20:06
Ответ дляАмбасадор щастя
Ну не кажіть це якраз дуже важливо!
Привів би вас у новий красивий будинок, нейтральний… може б ви інакше подивились) пожили б , якщо щось не те- назад до себе на свою територію
Я свій дім вибирала довго і в мене все саме так як я хочу. Взагалі нема бажання кудись переїжджати , це абсурд
Дякую_аж_підскакую
• 14 марта в 20:07
Ответ дляНебалувана Галя
Шукати коханого, а не абишо, без якого краще, ніж з ним.
В тому і справа , що мені може бути прекрасно з ним, але мені не полового бачити його кожного дня а себе в домі
Ухахайкина• 14 марта в 20:07
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Не змінює . Останні стосунки я припинила сючкраз через пропозицію жити разом, бо це дорога в нікуди
А я рискнула съехаться, не пожалела. Но это стопроцентно мой человек, редкое везение. Ну и жилплощадь позволяет - не было бы у меня трёх комнат, я бы не пошла на такую авантюру, депривацию личного пространства не переживу.
И мотивация съехаться была у обоих одна - слишком большое расстояние. Два противоположных конца области, мы слишком задолбались мотаться и слишком привыкли к друг другу. Совместные выходные на протяжении нескольких лет проверили совместимость в быту, оказалось все ок, мои страшные страхи не сбылись - никто не хотел делать из меня домработницу, человек как и я, долгое время жил один и в быту также адекватен и самостоятелен, бытовуху вполне реально поделить пополам, было бы желание с обоих сторон
Дідова баба• 14 марта в 20:07
Ответ дляАмбасадор щастя
Все - к лучшему. Я последний раз замуж вышла в 47 лет. Бабушка моего первого бм - в 80.
Неправдиша• 14 марта в 20:07
Ответ дляДідова баба
Ну я про свою ситуацию написала.
То чоловік приїхав до вас чи ви до нього? Навряд дві самодостеф людини, які мають власне житло і кар´єру, от так все покинуть і поїдуть світ за очі.Таке притаманне молодим, а не тим уґкому за 40
Небалувана Галя• 14 марта в 20:08
Ответ дляДідова баба
Я не об этом написала
Удалено администрацией...
Амбасадор щастя• 14 марта в 20:09
Ответ дляДідова баба
Ви вмієте надихати 😂
Амбасадор щастя• 14 марта в 20:18
Ответ дляДідова баба
Ну так правда же
А я навіть не вірю що знову вийду, бо стандарти високі, а я вже не молода, 43( я і не шукаю, але навіть не знаю чи правда, бо сама такого не бачила
Дідова баба• 14 марта в 20:22
Ответ дляАмбасадор щастя
Мы с мужем познакомились в 45
Дідова баба• 14 марта в 20:37
Ответ дляНеправдиша
Я к мужу. У меня жилье в другом городе. Мне пофиг шо и кому притаманно, у меня своя жизнь
Неправдиша• 14 марта в 20:39
Ответ дляДідова баба
Так зрозуміло, що в кожного своє життя. Але чомусь більшість намагається переконати автора, що з нею щось не так. Мені близькі бажання автора, я так само матеріально забезпечена і не хочу ні з ким ділити побут, змінювати місто теж в мої плани не входить, бо я в своєму місці маю хорошу роботу,яка мене забеспечує
Дідова баба• 14 марта в 20:41
Ответ дляНеправдиша
Я вообще не работаю, сдаю дом в аренду, поэтому могу в любом городе жить. А с мужем жить намного приятнее и удобнее, чем самой.
Неправдиша• 14 марта в 20:42
Ответ дляДідова баба
Знову ж таки для вас, а автору зручніше жити окремо.
Дідова баба• 14 марта в 20:44
Ответ дляНеправдиша
Ну да, мы ж тут все про себя пишем
Заместитель Анонима• вчера в 07:45
Ответ дляВсе знаю від і до
Цель любых серьезных отношений так или иначе - совместная жизнь. Если Вам 20 - то можно еще поиграться в любовь без обязательств, но люди постарше уже понимают, что на такое не стоит тратить свое время
А навіщо сумісне проживання ’людям постарше’? Це коли вам 20 ви ще хочете щось будувати, народжувати дітей. Коли все це є, яка ціль ’сумісного проживання’? Навіщо це чоловіку очевидно. А жінці воно нащо?