Шотуткоїться?• сегодня в 09:01
Вчора купила пилосос оплату частинами, чи можу сьогодні повернути?
Хочу купити дорожчий на 10000 грн
КоКоКоКоКоКо...• сегодня в 09:03
Так, пилосос можна повернути або обміняти протягом 14 днів (не рахуючи дня купівлі), якщо він не використовувався, збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики та чек. Товар має бути без подряпин чи плям, у повній комплектації та заводській упаковці.
Основні умови повернення пилососа:
Термін: 14 днів згідно зі ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів».
Стан товару: Пилосос не повинен мати слідів експлуатації. Якщо ви вже встигли ним пропилососити, магазин має право відмовити, оскільки товар втратив товарний вигляд.
Основні умови повернення пилососа:
Зоряний Шлях• сегодня в 09:14
Автор, а ви б хотіли придбати пилосос після когось? Комусь не підійшов, він його коробку засунув і цей товар продали вам. Зрозуміло ж, що ви пропилососили і вам не сподобалось.
Котомафия• сегодня в 09:36
Головой нужно думать до покупки, а не после.
Всё можно, если пылесос в коробке, все наклейки на месте и т.д.