У неділю ввечері, 15 березня, співробітники СБУ затримали працівника НАБУ на блокпосту біля Сум, який перебував у місті для проведення розслідування.
’Щойно на блокпосту біля в’їзду до м. Суми співробітниками СБУ, які, ймовірно, належать до підрозділу, що перебуває у сфері координації першого заступника Голови СБУ, було безпідставно затримано співробітника НАБУ’, - йдеться у повідомленні.
У Бюро стверджують, що детектив перебував у місті під час виконання службових повноважень у межах офіційного розслідування.
Причиною затримки представники СБУ називають той факт, що батьки співробітника мешкають на тимчасово окупованій території.
Проте у НАБУ кажуть, що перед призначенням чоловік пройшов усі необхідні перевірки, включаючи поліграф, де йому задавали питання щодо можливих зв´язків або співпраці з представниками Росії чи колабораційними структурами.
У Бюро наголосили, що дії СБУ перешкоджають їх діяльності.
’Такі дії перешкоджають НАБУ здійснювати документування злочину та виконання службових повноважень у межах кримінального провадження. НАБУ вживає заходів для з’ясування обставин інциденту. Деталі згодом’, - сказано у дописі.
Это уже клоунада. Там вообще есть нормальные?
Это уже просто какой-то чисто филиал следственного комитета рф.
Какие нахрен родители на ТОТ и ты сотрудник НАБУ ?
Какие полиграфы, господи, есть люди которые могут обойти этот полиграф на раз-два при подготовке тем более
Это уже чисто просто измена Родины от НАБУ.
Если у тебя есть родственники на ТОТ, или в рф - НИКАКОГО ПРАВА не должно быть занимать какие либо должности где либо в государственных структурах.
Ответ дляMilkShake-268d
А кто тебе сказал что он что-то нарушил?
Я тему вообще не об этом создала.
А о том что российскую помойку под названием НАБУ нужно не то что незалежности лишить, а выкинуть просто на помойку истории удалив ее из системы Украины.
А всех этих выблядков как этот детектив отправить туда где им место - к родичам на ТОТ. к мамочке с папочкой - и ракету нашу не забыть туда пустить в их домик что бы сложился.
а мегамедрасулова отправить в дагестан пинком под зад, коноплю нюхать с гомиком кадыровым или кто там рулит
Я тему вообще не об этом создала.
Вы сдурели? Рос помойка это половина наших депутатов а не НАБУ. НАБУ наоборот расследует преступления коррупционеров.
Ответ дляkuskus
Ми ж ніби про посадовців говоримо, то при чому тут ви зі своєю мамою в Криму?
Ха , то вы просто не в курсе , как «весело» бывает крымчанам ) .
В ЦНАПе , овца увидев у меня в паспорте регистрацию в Крыму , полицию вызвала. Я охренела. Можете себе такое представить ? Со всех городов значит норм. люди , а мы нет , мы черти рогатые. Нас нужно обыскать , растоптать и унизить.
Ооочень приятное и незабываемое ощущение , когда две малолетки в погонах , шарятся в вашем телефоне. Открывают все мессенджеры , читают все переписки , рассматривают все фото , где вы в трусах и без , уж простите , но такие фото наверное есть у всех , и все это только потому , что вы родились в Крыму. Очень было приятно , никогда не забуду , дикари.
Мукачево цнап - это про вас.
Черный Ловелас• 16 марта в 15:47
Сотрудника Национального антикоррупционного бюро, которого 15 марта задержала Служба безопасности Украины на блокпосту при въезде в Сумы, отпустили.
Дословно: ’Сотрудника НАБУ, задержанного вчера вечером, отпустили. Благодарим всех, кто поддержал и помог привлечь внимание к ситуации’.
Ну че
Mrs.Ochmonek• 16 марта в 23:19
Ответ дляAnasta25
Как интересно …
У меня мама в Крыму , и ?
У меня хвост , рога выросли ?
Я автоматически предатель ни на что не имеющий права ?
А моя дочь , которую в 6 лет вывезли из Крыма тоже чертенок ? У нее же бабушка в Крыму ! На костер !
Лечитесь !
У меня мама в Крыму , и ?
У меня хвост , рога выросли ?
Лечитесь !
А у вас є повноваження впливати на державні процеси в Україні?
Mrs.Ochmonek• 16 марта в 23:25
Ответ дляAny
А серіали нашого президента на Росії крутяться досі і відрахування йдуть і?… а купа слух втомилося сидіти і кнопки у Веохрвній Раді натискати, суто так співпало, що це сталося саме після втечі Міндіча, який конверти роздавав, до того не втомлювалися. І от вони хочуть написати заяви і піти…. За такі теми. Вам не платять?
Чому НАБУ досі не оголосило в розшук того самого Міндича? Справа Міндича за чотири місяці кудись просунулася?
Ви ще не зрозуміли що Набу лише шоу влаштовують? На замовлення тих, кому потрібно тиснути на Україну .
Серіали - це не родичі, чи як ви уявляєте собі тиск через серіали?
А от бізнес на окупованих, як у матері депутата Желєзняка і сестри його, при чому бізнес на підтримку ВПК росії - так, тут величезна ймовірність того, що такий депутат не буде думати про інтереси України, а дуже навпаки
Mrs.Ochmonek• 16 марта в 23:27
Ответ дляЧерный Ловелас
У Сырского родители и родственники на росии , когда задерживать его будем?
У нас ще воює РДК , якщо ви раптом не знали. Просто іноді люди свідомо обирають сторону світла. Так буває