Птица секретарь• 17 марта в 15:29
антицелюлітний масаж. який і де? київ. Порадьте) Дякую
загалом питання в пості
худію і вже вік ... то видно мій целюлітик на ногах і дряблість )
От гадаю в доповнення до спорту - масаж
але куди його ? ) може хто порадить з власного досвіду
От гадаю в доповнення до спорту - масаж
Марфа Українівна• 17 марта в 15:31
Мені дуже зайшла ендрсфера. Після ручного та гідро такого результату не було
Girly_girl• 17 марта в 15:57
Эндосфера топ, главное, хороший мастер , который качественно проработает
Меломанка Маланка• 17 марта в 21:35
Рекомендую дві такі рукавички плюс скраб для тіла. Кожен раз як приймаєте душ відчайдушно шуршіть по стегнам. Через пару місяців змінювати рукавички, бо стають мʼякі