Бадабум• 17 марта в 17:51
Дівчата, моєму хлопчику сьогодні 18 років
Як швидко плине час! Рік тому створювала тему про 17-річчя, а сьогодні вже 18!
Побажайте йому здоров´я, а мені терпіння.
Бо воно таке вредне стало.
Бадабум
• 17 марта в 18:13
Ответ дляДівчина Бобула
Детные коты мужчины долго не живут
Шо, діти не дають жити?
Козяка-маляка• 17 марта в 18:19
ВІтаю іменинника! Слухняних йому господарів, міцних зубок і гарного апетиту)
Бадабум
• 17 марта в 18:35
Ответ дляУкраїна наше все
Автор, а чем вы его кормите?
взагалі після хвороби лікар сказав, що треба кормити або сухим кормом, або натуральним, що-небудь одне. Але ж хіба це можливо? Як почує м´ясо або рибу - такі воплі!
так що все їсть.
А перед тим, як давати магазинні супіки, даю альмагель на всякий випадок.
так що все їсть.
Бадабум
• 17 марта в 18:36
Ответ дляКозяка-маляка
Дякую!
Господарі слухняні, зубки вже не ті, та і їсть вже небагато
Швендяю містами• 17 марта в 18:44
Ответ дляАлина-1240
У отца 20 летка котят принесла😃
Ну вот. А на форуме врут, что роды не омолаживают.
Котейкам здоровья. И хозяевам тоже.
ЗавЛабСнаб• 17 марта в 18:48
Як кажуть японці - після 10 років кіт перетворюється в чудовисько)
Многії літа
Медсестричка• 17 марта в 18:51
Ответ дляБесбардак
Що значить ’воно таке вредне стало’ ??? Мені здається, що ви забули своє місце, рабиня)))
Вітаю!!!
Кожана нікчемні
Алина-1240• 17 марта в 18:52
Ответ дляШвендяю містами
Котейкам здоровья. И хозяевам тоже.
Обычная кошка))) с дурным нравом, набегает на руки и ноги, грызется, рвет диван, носиться по ночам и любит пожрать. Роды ее не повредили😂
Бадабум
• 17 марта в 18:54
Ответ дляЗавЛабСнаб
Многії літа
не, мій тільки роки три дозволяє собі вередувати.
Дякую!
Бадабум
• 17 марта в 18:55
Ответ дляМедсестричка
Кожана нікчемні
та не кажіть! Уявляю, щоб я від нього почула, якби він вмів говорити.