Сиреневая цапля• 17 марта в 19:12

Спостерігаю, що поруч із людьми, які багато жартують і говорять голосно, я...

я швидко втомлююсь і закриваюсь. Це просто несумісність темпераментів чи моя проблема? Начебто нічого поганого не відбувається, але енергія зникає дуже швидко.
Я погнала• 17 марта в 19:13
Нема у вас проблеми. В принципі і у них нема. Просто далеко не кожний може витримати у себе біля вух скупчення циганського табору
Копуша• 17 марта в 19:16
Я інтроверт, автор. Мені спілкуватись взагалі тяжко. Є кума з якою поруч не існує нікого, вона задавить собою простір, час і людей. Перебиває, кричить, регоче, ніхто слова вставити не може. Не спілкуємось, це занадто для мене
Гидроусилитель руля• 17 марта в 19:16
А в каком контексте вы рядом с такими людьми? Это коллеги, знакомые за столом или кагал из цирка сидящий рядом в аэропорту?
Дюйм оф о4ка• 17 марта в 19:26
Я маю таку знайому. Мені через 10 хв хочеться тікати а як бачу десь іде, то я тікаю кущами.
Не можу витримать, як з нею сім´я тільки живе
Потребую апгрейду• 17 марта в 19:41
В моем окружении такая только свекруха, я ее не выношу, видимся раз в год.
Такие люди энергетические вампиры.
maggymys• 17 марта в 19:49
Взагалі несумісність. Але у вас її може поглиблювати наприклад соціальна тривожність - якщо ви непокоїтесь, що повинні теж жартувати і якскраво поводити, а якщо не будете, то про вас погано подумають.
Сиамская сороконожка• 17 марта в 19:57
Ответ дляКопуша
как вас угораздило ее взять кумой?
Барабасиха• 17 марта в 21:11
У меня подруга такая. Работаем вместе каждый день иногда я устаю ее слушать целый день. Она сама говорит ’ Господи закройте мне кто-будь рот’ и продолжает говорить. Но как человек очень хороший. Вот на выходных отдыхаю. Хотя она иногда зовет и в выходные встретится.