Maruna-8112• 17 марта в 20:02

Преднізолон для кота

Добрий вечір, хто мав досвід з преднізолоном для кота?
У кота запалення кишечника, антибіотики не допомогли перейшли на преднізолон 5мг 1/2 табл 2 рази на день 7 днів, тепер перейшли на 1 раз на день. Але замітила на 2 день лікування що кіт менше рухається, вчора і сьогодні зовсім не активний, хоча раніше грався що не можна було спинити
Хто стикався з цим препаратом чи було щось подібне з активністю? наш лікар сказав просто спостерігати
Крим мій• 17 марта в 20:06
А апетит зберігається?
автор Maruna-8112 • 17 марта в 20:07
Ответ дляКрим мій
А апетит зберігається?
Так
Кили и Манджаро• 17 марта в 20:15
Та же причина, то же лечение.
Все ок, вообще не заметила никакой реакции.
Крим мій• 17 марта в 20:16
Ну це гормональний препарат, напевно може бути індивідуальна реакція на нього
Пацаааааааан• 18 марта в 01:20
Не ветеринар, але маю досвід з трьома котами. Швидше за все, преднізолон тут ні до чого. Зверніться до ветеринара.