Я тут с краю постою• вчера в 20:29

ТЦК. Забрали людину з інвалідністю.

Хто чув про такі випадки. Забрали людину з розумовою відсталістю, разом з документами. Заяву в поліцію подали. Скажіть, чи довго тримають таких людей?
Хочу барабульки• вчера в 21:54
Ответ дляРадуга-дуга
Решили позориться до конца?
Причем позориться? Я пытаюсь разобраться, где вы такое нашли. В этих постановах не нашла именно запрета на мобилизацию лиц с инвалидностью
Хочу барабульки• вчера в 21:56
Ответ дляспальное место
В законі там трохи двояко, тому і користуються цим ТЦК. Вони рахують, що якщо не оформив відстрочку, значить не скористався правом на відстрочку. Сама стаття Закону Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію має назву Стаття 23. Відстрочка від призову на військову службу під час мобілізації, але далі пункт 1.
1. Не підлягають призову на військову службу під час мобілізації військовозобов’язані: далі перелік.
Але також є пункт 2 ст. 23
2. Особи з інвалідністю, а також особи, зазначені в пунктах 3-15 частини першої цієї статті, у зазначений період можуть бути прийняті на військову службу за контрактом.

Тому юристи зі всіх ʼутюгівʼ кричать вже 4 роки, щоб всі хто мають право на відстрочку обовʼязково її зробили, бо без неї можуть мати проблеми
И там же написано, что могут служить по собственному желанию . А у нас как делают? Нет отсрочки - значит желаешь служить
А выше пишут про запрет, вот интересно стало, что за запрет
Радуга-дуга• вчера в 22:09
Ответ дляХочу барабульки
Рву и мечу• вчера в 22:42
Ответ дляфрау Гітта
Наверное забирают всех без разбора и повторно проводят комиссию потому что много фальшивых инвалидностей и т.д
Согласна. Многие купили, теперь шмон.
Все питаю зарання• вчера в 23:26
Ответ дляСекс-Бомба
Ласкаво просимо в Одесу
Это у Вас в городе 20 человек на ТЦК напало?Или я путаю?8 задержали.
Все питаю зарання• вчера в 23:27
Ответ дляЯ тут с краю постою
Тоді щиро ,для вас,чи ваших дітей побажаю такої участі в родині. Я про бумеранг,я в нього вірю.
Присоединяюсь на 100 %.
котопёс• 33 минуты назад
Ответ дляЯ тут с краю постою
Мои и так служат. Свои пожелания себе оставьте и тем кто лайкнул 🙂 щира Вы наша.
Викасикрет• 9 минут назад
У свекрухи у сусідів сина забрали, уточнили дані та відпустили.