Я не чарівниця вам• вчера в 06:39

Дочке стукнуло в голову идти в педагогический колледж

До этого говорили про совершенно другие колледжи естественно другие направления. Она вообще не представляет что такое работать с детьми. Ей говорю что это сложно, очень тяжело, надо сумашедшие нервы, не хочет слышать. И не говорит почему резко изменила решение. Как переубедить или пускай делает что хочет и учится на своих ошибках. Мне просто жалко выкинутых 4 года ее
Svitlo_• вчера в 08:39
Ответ дляКумедна
Вже зараз є дефіцит вчителів. І що?
Так дефіцит заставив почати піднімати зарплату вчителям.
Панна Кота• вчера в 08:54
Ответ дляЩедрик
Та ні, зараз то не дефіцит. В педуніверситеті на потоці вчиться один студент на вчителя фізики. Один! 20 років тому іх було 2 групи по 30 чоловік мінімум. Так що не плутайте дефіцит вчителів з поганими умовами роботи тих самих вчителів. Кадрів зараз вистачає, тільки ніхто в здоровому глузді не хоче починати з мінімалки в таких умовах.
Ну нічого. Вчителем фізики буде просто людина, яка знає фізику. Чи хімію. Таких повно. Просто практики брати тих людей у школу немає, як і нормальної бази законодавчої. Притисне - підтягнуть.
Svitlo_• вчера в 09:20
Ответ дляПанна Кота
А люди, що знають фізику і вміють донести до інших точно спішать в школу?
автор Я не чарівниця вам • вчера в 09:30
Ответ дляSvitlo_
В мене донька працює вчителем в приватній школі другий рік. В 13.00 вільна як птах. Ніхто її не тривожить. Може гроші і не великі. Зате якби були діти - то без проблем і з школи забрати, і на гуртки звозити і на канікулах під наглядом.
После колледжа она пойдет воспитателем или ассистентом, вряд ли захочет получить ВО, чтоб работать учителем
Svitlo_• вчера в 09:34
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Якщо вона піде на дошкільний відділ - то вихователем. На шкільний - то вчителем залежно від обраної спеціальності - початкова школа, англійська мова, інформатика, трудове навчання,фізкультура. Ну це найпоширенніші спеціальності. Асистентом вчителя, якщо дитина легка - теж нормальна робота.
Svitlo_• вчера в 09:35
Ответ дляЯ не чарівниця вам
А можна піти педагогом-організатором - взагалі отримає великий досвід. Потім можна йти в сферу організації свят.
тянитолкайка• вчера в 10:05
Моя соседка училась в колледже на учителя младших классов, учителя английского. В ее 17 мы попросили ее взять малого на репетиторство. Сейчас ей 26, она ни одного дня не работала в школе, а вот график на частные уроки плотно забит. Нормальное направление, как для колледжа, а в универ пойдет, например, на управление трудовыми ресурсами и будет себя прекрасно чувствовать.
Интимная• вчера в 11:33
Ответ дляЯ не чарівниця вам
Ну год да, не так страшно, а тут она все прелести узнает когда начнет работать
Зате вчитися легко)) може тому вона туди хоче або подружка туди іде. Я б теж хотіла щоб моя дитина йшла в пед.
Панна Кота• вчера в 11:43
Ответ дляSvitlo_
Ну як бачите і просто вчителі не спішать. Я знаю багато чого, свої діти виростуть - цілком можу навчати й інших. Чому ні. Але системі це не потрібно, значить, не все так плачевно, поки що
Svitlo_• вчера в 11:43
Ответ дляПанна Кота
Підете за 10 тис в місяць навчати в школу?
Сонечко• вчера в 12:25
Ответ дляКумедна
Це якраз дуже погана професія для жінки - в серпентарії, без грошей та особистого часу і простору і вічно всім винна.
Нічого подібного: я працювала вчителем- це вільний птах, в 14.00 можна йти з роботи, відпустка 56 календарних днів+ 4 тижні осінніх, зимових, весняних канікул без напряга. І працювала держслужбовцем в адміністрації. Це небо і земля. До 18.00 , а то й довше, коли виборча кампанія, вічно сидиш на робочому місці, як пришпилений цвяхом метелик: все розписано по годинах. Тому у порівнянні з вчительською роботою, волі у держслужбовця немає.
Панна Кота• вчера в 14:14
Ответ дляSvitlo_
Без проблем. Люди за 12-15 ідуть же в фору чи аврору, чим гірша школа. Зараз мені, звісно, грошей треба. Але коли діти стануть самостійними цілком зможу собі дозволити.