Фрикаделька• 18 марта в 08:37

Коли в наших ТЦ може бути розпродаж?

Зимовий розпродаж був після нового року, завезли все літнє. Знаю що десь в липні буде великий сейл. А можливо весною ще буває міжсезонний? Хто знає? Бо планую їхати в інше місто, у нас нічого взагалі немає(((. Цікавить Зара, бершка і т д... Чи буде хоч якийсь міжсезонний розпродаж весною і хоч приблизно коли чи не чекати?
КондуктЕр тролейбуса• 18 марта в 08:39
Міжсезонний, зазвичай, слабенький розпродаж.
автор Фрикаделька • 18 марта в 08:41
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
та розумію, але що ж((
а коли хоч його можна чекати? Бо ціни космос а треба й мені і доньці
Не будь КакСвета• 18 марта в 09:02
Зараз немає.Вряд чи буде.
Шалена невинність• 18 марта в 09:04
Ответ дляФрикаделька
та розумію, але що ж((
Раньше июня, не будет. Разве что какие отдельные позиции. Сезон.
Швидкоруч• 18 марта в 09:12
З дефолтом гривні не чекайте розпродажу аж до середини літа.Зимовий вже минув,а до літнього ще далеко