ЗавЛабСнаб• 18 марта в 11:13
Чи важливо для Вас зовнішність чоловіка,
Чи найголовніше щоб був рукастий
Сонячний день• 18 марта в 11:15
Рукастый мне неважно. , главное, чтоб внешность в моем вкусе была и денег много было
Заюшка_хозяюшка• 18 марта в 11:16
важливо, щоб був приємної зовнішності, охайний, чистоплотний.
Рукастий теж. Але якщо від нього буде смердіти чи буде зачуханий - то ні
Суцільна зрада• 18 марта в 11:18
Я сама рукаста, тому чоловік, такий самий як я, буде мені заважати. І так, я люблю доглянутих, спортивних чоловіків
жінка незаміжня• 18 марта в 11:20
А мне важен тот кто придет и решит мои проблемы....какое у него ухо,какого цвета язык- плевать..
В жизни нужен тот ,кто будет’подавать мне патроны и закроет спину ,когда я буду отстреливаться от всего мира’
Кто понял- тот понял.
Кто не понял- меряйтесь писюнами дальше
Кто понял- тот понял.
Кто не понял- меряйтесь писюнами дальше
Астановитесь• 18 марта в 11:22
Нет. Не особо важна. Если не прям страшко. А так, мне и с лишним весом нравятся. Но должен быть с хорошим доходом
Ненька наша• 18 марта в 11:30
Важлива зовнішність, але не найважливіша. Так само, як і його вміння рукастість)
Папина дочка• 18 марта в 11:35
я б три роки тому сказала що - ні не важлива. Наразі в мене є чоловік , відповідає всім моїм вимогам , але зовнішність... як дивлюсь на нього зі сторони - ну не можу і все . наче стидаюсь його. то вже тараканив голові , як їх вивести...
Морковна• 18 марта в 12:18
Так. Важлива. Вже 9 років з чоловіком, а досі люблю його роздивлятися, який він гарний.
Але, якщо б до цього не додавалися інші його позитивні якості, в тому числі й хазяйновитість, то лише смазлива мордашка мені не потрібна
Забрала і не сказала• 18 марта в 13:08
Внешность важна, если сексуально не привлекает-в постель не лягу. Остальное тоже важно-ум, порядочность, хозяйственность. Рукастость- ну такое себе качество, можно нанять специалиста-сделает. Все уметь невозможно.