Я не в теме• 18 марта в 11:44

Що вам допомогло налаштуватись на здачу іспиту з водіння?

І успішно його здати?
Анонім Завгосп• 18 марта в 11:45
Сильне бажання водиьи машину

Фантазерша• 18 марта в 11:46
Я хотела уже поскорее здыхаться как говорится автошколы, надоела)
Гарнюнька• 18 марта в 11:47
Я вміла їздити. Якщо щось вмієш, то налаштовуватись не потрібно
Бутерброд и я• 18 марта в 11:47
Бажання водити
З царем в голові• 18 марта в 11:48
пофигизм, села и сделала то шо сказал мент или кто он там
Позаземний розум• 18 марта в 11:48
Навчання. 9 міс в проф школі.
Бутерброд и я• 18 марта в 11:48
Ответ дляГарнюнька
вміння водити авто в загальному потоці в особистих цілях і водити авто по маршрутах ТСЦ на іспиті - це зовсііім різне)))
Як казав мій інструктор ’ ну ти ж не будеш так їздити як дурачок’

Позаземний розум• 18 марта в 11:48
Ответ дляЗ царем в голові
А потім зробити аварію. А я дура тупа...
Молода і нерозважлива• 18 марта в 11:48
Просто хотіла їздити ще з дитинства
Молода і нерозважлива• 18 марта в 11:49
Ответ дляБутерброд и я
Що саме різне?
З царем в голові• 18 марта в 11:49
Ответ дляПозаземний розум
яку аварію на майданчику для екзамену?
Позаземний розум• 18 марта в 11:50
Ответ дляЗ царем в голові
яку аварію на майданчику для екзамену?
На звичайній дорозі, в активному русі...
Права не допоможуть тобі розпедалити ситуацію, особливо зимою...
Я навчалась в зимовий період, де був сніг і ожеледь...
З царем в голові• 18 марта в 11:53
Ответ дляПозаземний розум
питання автора як налаштуватись і здати екзамен, а не як побороти страх водіння. Я вважаю, що нервувати з приводу екзамена то дурне діло і пуста трата здоров´я. Якщо боїшся на екзамені шо буде на дорозі. Моє життя від того екзамену ніяк не мінялося, навіть якби не здала, здала б наступного разу.
Гарнюнька• 18 марта в 11:54
Ответ дляБутерброд и я
Я їздила років 6 по бездоріжжю, по лісу, по пісках, горбах і ямах. Прав не було,бо це за містом,батьківська і дідова машини. Я ще інструктора могла навчити, як виїхати на круту гору, або з глибокого піску виповзти, або в лісі між деревами проїхати.
Я спочатку навчилася керувати авто в екстремальних умовах,і лише тоді вчила ПДР.В мене все навпаки було.
Бутерброд и я• 18 марта в 12:00
Ответ дляМолода і нерозважлива
Що саме різне?
На іспиті треба демонстративно (!) крутити головою в дзеркала. Якщо просто очима - можуть зарахувати як помилку.
У потоці ви їдете зі швидкістю потоку (часто 50–60), а на іспиті будь-яке перевищення навіть на 1-2 км/год — це помилка.
В житті можна неідеально перетнути розмітку, повернути в поворот - а на іспиті це вже помилка.
В мене були дибільні помилки першого разу. Вплоть до ’не переконалась, що калюжа без ями’ . Друга - не подивилась в дзеркало на майданчику (тобто голову не повернула).
Третя - шукала міісце для парковки, увімкнула поворот правий, коли за 50 м побачила місце між двома авто. Коли під*їхала ближче - виявилось що там забор. Вимкнула поворот. А він мені ’ви вводите в оману інших учасників руху’. А якби не ввімкнула - то теж омана
А четверта - теж голову не так повернула)))
Яйцеголовая• 18 марта в 12:01
Ответ дляЗ царем в голові
Я во время сдачи вообще не нервничала, даже не ожидала от себя. Хотя руки тряслись с самого утра и пока ехали с инструктором
А как инспектор сел к нам в машину, перестало трусить и поехала
Позаземний розум• 18 марта в 12:05
Ответ дляЗ царем в голові
Щє одна халявщиця...Побороти страх...
Нехай вчится пів року, а не тиждень...
Позаземний розум• 18 марта в 12:07
Ответ дляГарнюнька
Це для шоу? А в міському потоці, де мало хто знає правила, а на автобані...??
Позаземний розум• 18 марта в 12:09
Ответ дляБутерброд и я
Під час їзди не забувайте дивитись в мобільнік і дзеркало - підправляйте мейкап....

Бутерброд и я• 18 марта в 12:11
Ответ дляПозаземний розум
встигаю лише ями об*їжджати і то не завжди
Бабо-лебідка• 18 марта в 12:13
Просто вирішила ходити, поки не здам. Здала з другого разу.
автор Я не в теме • 18 марта в 12:19
Ответ дляПозаземний розум
Щє одна халявщиця...Побороти страх...
Нехай вчится пів року, а не тиждень...
Яка халявщиця і який тиждень? З тижнем практики не допускають до іспитів.
Я більше 50 годин з інструктором відїздила.
Питання про психологічне налаштування перед екзаменом?
Гарнюнька• 18 марта в 12:19
Ответ дляПозаземний розум
Це набагато легше ніж ’шоу’ В місті головне знати правила. А рухатись в потоці, або по трасі для мене було як відпочивати. Єдине що мене турбувало на початку, це недосконале знання правил , і те як розташовані знаки в Києві.
А про авто я ніколи не думала ,все робилося автоматом підсвідомо.Тільки дорога,знаки і сусідні машини.Так легше,коли ти взагалі не думаєш як керувати машиною.
Позаземний розум• 18 марта в 12:21
Ответ дляГарнюнька
В нас було інше правило.
ДДД - дай дорогу дураку
Бутерброд и я• 18 марта в 12:29
Ответ дляЯ не в теме
раджу відкатати маршрути свого ТСЦ, подивіться на ютубі є відео всіх маршрутів будь якого ТСЦ. Там розказують про типові помилки.
Просто не очаровуйтесь, що здасте з 1 разу. Я здала з 4*го. Читала по відгукам про 8-10 спроб. Ви не одна така, всі ми хвилюємось)