Кидстаффовна• 18 марта в 20:25

У мене померла мама

Це сталось сьогодні зранку, але батько зміг до мене додзвонитись лиш годину тому. Та й не хотів зранку казати/
я не знаю, навіщо я пишу про це тут. Може, хочу якоїсь підтримки від чужих людей, бо нікому з близьких не хочу зараз про це казати.
Я не бачила маму з 2021 року, тоді вона останній раз приїздила до нас з дітьми. і з початком війни я вже думала про те, що ми можемо більше ніколи і не побачитись - бо вони з батьком живуть в Луганській області, а я з дітьми в Києві.
і мені так боляче! від того, що я не змогла попрощатись, від того, що їй було всього 65 і в хворобі я не змогла їй допомогти. що я не можу туди поїхати, щоб підтримати батька. я шалено злая. я в розпачі. у мене більше немає Мами.
Я прошу у вас підтримки. благаю

Вона дуже любила малювати картини за номерами
O-Yumi• 18 марта в 21:30
Соболезную и обнимаю мысленно. Я в войну потеряла и маму, и папу. Радует только, что была рядом с ними... Понимаю Вашу боль и непоправимость потери... Это банальные слова, но Ваша мама будет жить в вашем сердце и памяти... Самое главное - не корите себя, что не были рядом и не смогли помочь...
Жена миллионера• 18 марта в 21:32
Автор, прийміть мої співчуття .
Я Вас розумію ....
Я теж втратила своїх батьків .
Це дуже боляче .
Але знайте, що вона тепер Ваш Янгол-охоронець .
Сама купляю квіти• 18 марта в 21:41
Ответ дляАлина-1240
Умереть не возможно, просто отбыла это воплощение, развоплотилась и вскоре родиться снова. Мы приходим и уходим много раз
Це дуж просто. Не факт, що в наступному житті людина зустрічає душу матері....
Заместитель Анонима• 18 марта в 21:46
Искренние соболезнования, я потеряла маму, отца и брата.
Ко мне не сразу пришло понимание что их больше нет, потому что была на успокоительных, а после начало крыть душевной болью😢
Донька подруги• 18 марта в 21:51
Я втратила маму 12 років тому, її забрав рак в 59((( батько так і не зміг навчитися жити без неї і теж помер через кілька років. Я як могла підтримувала тата, намагалася мотивувати до життя, старалася... але він згас поступово, просто не хотів без мами жити. Мені залишилися світлі спогади та дім, у якому ми усі колись дуже щасливо жили.. колись.. зараз намагаюся жити без моїх батьків - найкращих порадників, моєї опори і підтримки у цьому дурнуватому світі, жити так, щоб їм не було соромно за мене
Шумелка Мышь• 18 марта в 22:10
Я своих обоих похоронила в октябре 2021го, умерли от ковида в один месяц, пережила на антидепрессантах. И вот уже 4 года прошло, а накрывает до сих пор. Автор, крепитесь, маме уже легче. Она будет всегда с Вами. Главное-память.
Шумелка Мышь• 18 марта в 22:09
Ответ дляДонька подруги
Вы живете в их доме? Я б не смогла...
Электричка• 18 марта в 22:44
Ответ дляТак точно!
вы сейчас сами в таком страшном горе, но поддержали автора, в этом огромная сила вашей души)
спасибо.
старалась как могла автора утешить на своём примере.
Танцепесенная• 18 марта в 22:47
Співчуваю, тримайтеся
Знаю бакси• вчера в 09:56
65 лет это немало она прожила и внуков дождалась, моя мама умерла в 31 год, она не то что внуков не дождалась, а и меня оставила сиротой в 9 лет
Закусенец• вчера в 20:44
Посилаю Вам промінчики тепла та підтримки. Завдяки братикам не можемо навіть рідних ховати по-людські. Скільки горя принесли...