Всміхайлик• 2 часа назад
Поділіться рецептом хлібу без глютену
Дівчата, поділіться перевіреним простим рецептом хлібу без глютену , будь ласка. Вже спекла по 2м рецептам і вийшло шопопало, їсти неможливо
Ні грама• 2 часа назад
Немає смачного хліба зовсім без глютену. Без пшеничного чи житнього борошна - не смачно.
Можно, звичайно, спекти рисові лепешки - але це не хліб.
Я пеку низькоглютеновий хліб. Змішую 1:1 пшеничне борошно з кукурудзяним чи гречаним. Ось так - смачно і схоже на хліб.
Невловимий Джо• 2 часа назад
https://www.youtube.com/@irenatarvid Шукайте тут, все інше їсти неможливо. Воно гливке і несмачне. Ця пані доводить беглютенову випічку до ідеалу, наскільки то можливо.
АнтиТроль• 2 часа назад
Зробіть з сечовиці. Це не хліб у звичайному розумінні , але доволі їстівне)рецептів купа на ютубі. Я робила - мені норм
Всміхайлик
• 2 часа назад
Ответ дляНі грама
Треба без глютену (
Всміхайлик
• 2 часа назад
Ответ дляНевловимий Джо
Шукайте тут, все інше їсти неможливо. Воно гливке і несмачне. Ця пані доводить беглютенову випічку до ідеалу, наскільки то можливо.
Дякую, подивлюсь
Всміхайлик
• 2 часа назад
Ответ дляАнтиТроль
Не знаю, що таке речовина, почитаю, дякую
Тундиринда• 1 час назад
Если Вы серьезно настроены к безглютеновой диете, то очень советую приобрести хлебопечку (лучшие хлебопечки фирмы Panasonic). Пеку практически каждый день безглютеновый хлеб по их рецепту из книги - получается превосходно, даже вкуснее обычного хлеба. Единственное что в рецепте 150 гр муки из коричневого риса, а я добавляю 100 гр муки из коричневого риса и 50 гр муки сорго. Так же вместо картофельного крахмала использую крахмал из тапиоки, он дает более легкую структуру.
Пока у Вас нет хлебопечки, настоятельно рекомендую испечь эти булочки -
Поверьте, раз попробуете и будете их печь постоянно
Тундиринда• 1 час назад
Ответ дляНі грама
Какая ерунда! Вы наверное и не ели никогда домашнего безглютенового хлеба не из готовой смеси, а по авторскому рецепту.
И причем тут Ваш низкоглютеновый хлеб, если человеку нельзя глютен?
Всміхайлик
• 1 час назад
Ответ дляТундиринда
Можливо в вас є рецепт?
Тундиринда• 1 час назад
Ответ дляВсміхайлик
Можливо в вас є рецепт?
Выше в моем посте есть рецепт на булочки без глютена
Всміхайлик
• 1 час назад
Ответ дляТундиринда
Як би він ще був не на англійській( але дякую
Тундиринда• 1 час назад
Ответ дляВсміхайлик
Ну, вроде как переводчик Гугл еще существует. Там нет абсолютно ничего сложного.
Сделать гель из псиллиума и воды, добавить яйца, масло, молоко. Отдельно смешать сухие ингредиенты. Потом влить туда жидкие, перемешать хорошенько. Сформировать булочки, дать им время подняться и испечь. Все
Всміхайлик
• 1 час назад
Ответ дляТундиринда
Так, вже перевела, але там купа інгредієнтів, хочеться щоб просто швидко і їстівне
Тундиринда• 1 час назад
Ответ дляВсміхайлик
Так не получится, к сожалению. По-этому я и советую хлебопечку - с ней намного проще.
Щас ухожу• 1 час назад
Ответ дляВсміхайлик
Треба без глютену (
Для чого взагалі ці ігри?
Без хліба можна прекрасно жити. Для чого ускладнювати життя
Всміхайлик
• 1 час назад
Ответ дляЩас ухожу
Для чого взагалі ці ігри?
Я можу жити без хліба, а підліток ні
Всміхайлик
• 1 час назад
Ответ дляДелайКак_Я
Чечевичный или фасолевый поищите в ютубе много рецептов.
В тому то й справа, рецептів багато, і виходить якась неїстівна какаха
Ряженка• 1 час назад
Ответ дляВсміхайлик
Покупайте готовый, так будет проще
Щас ухожу• 18 минут назад
Ответ дляВсміхайлик
Я можу жити без хліба, а підліток ні
Все життя пекти йому будете?
Чогось мій підліток прекрасно може жити без шоколаду, бо хоче чисту шкіру.