Ковбой Хагис• 30 марта в 16:30
Що приготувати на дитячий день народження?
Планую запросити сусідських діток на день народження моєї доньки, це приблизно 9 друзів якщо всі прийдуть. Відмічатимемо у нас вдома, ввечері після роботи. Ці всі діти з нашого комплексу, і двоє зі школи, граються завжди в і разом на подвір’ї. Алергії у жодної дитини має ні на що, тому готувати можна все. Може хтось поділитися своїми думками, що приготувати з їжі? Сік та торт будуть, піццу я не дуже хочу. Діти будуть багатьох національностей, але всеядні 😃
Кружите меня,кружите• 30 марта в 16:33
Ответ дляРаботать надо
Борщ з варениками
И салатик ласковая тюля
Криниця щастя• 30 марта в 16:42
Піца, суші, нагетси, брускети, картопля фрі, фрукти.
Все!
Що Ви збираєтесь їм готувати? Борщ, вареники, мʼясо, салати?
Все!
Ковбой Хагис
• 30 марта в 16:52
Ответ дляSo_so
Закажите им Мак, они будут счастливы)
Я своих детей таким не кормлю
Та_шо_ж_таке• 30 марта в 16:56
Ответ дляКовбой Хагис
Я своих детей таким не кормлю
Ще почекайте пару років і вони самі шаурму спробують, сухий бульдак і шейк б/а
Смайлик• 30 марта в 16:57
Я робила або сама бургери, або хот-доги
Млинці завжди йдуть на ура, ставлю до них різні начинки
Міні шашлички з курки
Фруктові
Черрі, міні моцарелла, морква ця маленька
Міні шашлички з курки
Фруктові
Ковбой Хагис
• 30 марта в 17:06
Ответ дляТа_шо_ж_таке
Не факт що спробують, я наприклад із всього вище перерахованого лише шаурму їла і то це було в Туреччині у готелі подавали на олл інклюзів. Ніколи у Києві не купувала таке, і бажання не було.
Брюлик в стразах• 30 марта в 17:13
Я бы наделала бутербродов интересных каких-то, лазанью или просто слойки с мясной начинкой. Можно салат в корзинках.
Прагматик флегма• 30 марта в 17:24
З курячого філе шашлички на шпажках. Замаринувати з вечора, тоді виклали у форму на пергамент і через 20-25 хв у вас ніжне, соковите, дієтичне м´ясо - робила багато разів на дитячі дн. Або крила в соєво-медовому запекти - теж всі їдять. Картоплі по-селянськи напекти.
Нетутешня• 30 марта в 17:27
Ответ дляКовбой Хагис
Я своих детей таким не кормлю
Вы ж сами написали, что всеядные.
Да Щас же• 30 марта в 17:28
Ответ дляКовбой Хагис
Я своих детей таким не кормлю
Міні бургери з листкового тіста, желе ще можна
Вакцениро Вона• 30 марта в 17:29
Ответ дляКовбой Хагис
Я своих детей таким не кормлю
Так самі приготуйте!
Ковбой Хагис
• 30 марта в 17:37
Ответ дляНетутешня
Вы ж сами написали, что всеядные.
Я про других детей писала, мои не всеядные. Они не любят нагетсы, колбасу, мак, KFC и жирную картоху от туда.
Ковбой Хагис
• 30 марта в 17:38
Ответ дляПрагматик флегма
За крила також думала, гарний варіант
Вакцениро Вона• 30 марта в 17:41
Ответ дляСмайлик
Я робила або сама бургери, або хот-доги
Міні шашлички з курки
Фруктові
Міні шашлички з курки
Фруктові
До моркви можна діп на основі йогурту приготувати..