Сало не люблю• Изменено 19 марта в 14:02
Для тих ,хто глумився над темою про ТЦК і інвалідністю людини.
Сьогодні повернули в родину,дякую всім службам,які відгукнулися і ці дні робили все !
Опіки над ним немає . Інвалідність 2 групи, розумова відсталість. Хтось з тих ,хто в темі глумився має бажання оформити опіку над людиною? Можу допомогти , будь ласка, пишіть. Бездушні особистості.
Зубная фея• 19 марта в 14:34
Ответ дляКопуша
Иди нах отсюда, вояка. Мой муж чуть не лишился жизни на войне, его за границей пол года собирали по кускам, пока эта мразота ходят толпами по 5 человек и собирает очередных жертв по улице. У самих же смелости нет за родину постоять, крысы
да каких 5, у нас на днях 9!тцкашников вытягивали одного мужика с авто, а 4 мусора стояли и смотрели
Свій варік• 19 марта в 14:35
Ответ дляСало не люблю
Дякую, я тут десь 10 років,і так,раніше часто заходила, зараз тільки по потребі,і то бачу ,що майже немає адекватності
Я сьогодні, автор, прочитала людину, яка мені дала мабуть найголовніше, надію. Серед гімна, сміття та неадекватів є дуже класні, живі, розумні люди, через них виключно сюди захожу. Не всі дурні. Просто хочу вас підтримати.
Зубная фея• 19 марта в 14:36
Ответ дляКоварная Зая
О, ще одна тема для всіх бажаючих срати країну, владу, тцк. Запрошення кацапкам розіслали чи вони без запрошення з вами співпрацюють?
вытяните голову из жопы и посмотрите вокруг
Томатико• 19 марта в 14:38
Ответ дляКоварная Зая
Тцкуны а полицаями по указке зе спивпрацюють.Что,не хочется правду слушать?А её уже не скрыть и хорошо,что есть те,кто даёт отпор такому беспределу.
Пффф 100%• 19 марта в 14:37
Ответ дляКоварная Зая
Нельзя срать на владу.Она священна и критика её запрещена.Вов Чен Зе умный политик и только с ним мы сможем победить всех супостатов по периметру границы
Свій варік• 19 марта в 14:37
Ответ дляСало не люблю
Я надивилась за ці дні кого туда привозять,на милицях,немічні ,старі ,худі і привозять кожні півгодини, такі дебелі холуї.
Я автор, бачила як жінка кричала, плакала і проклинала тцкунів, прямо в приміщенні тцк. Мобілізували людину з інвалідністю, відправили на фронт, вже поховали.
Сало не люблю
• 19 марта в 14:42
Ответ дляКоварная Зая
Ви пропонуєте мовчати? Ми в рабстві чи рашці? До чого ваш висер?
Свій варік• 19 марта в 14:42
Сьогодні відео, хлопця військового побили, відкритий перелом руки. Ніхто документи не дивився, знущались і били, кістка стирчала. Мені ще будуть розповідати що ці тварі служили, ага...
Сало не люблю
• 19 марта в 14:43
Ответ дляСвій варік
Дякую! Бажаю вам всього найкращого! Мені в реальності за ці дні стільки людей допомагало, що не сподівалась.
Сало не люблю
• 19 марта в 14:44
Ответ дляСвій варік
В мене вийшло повернути)
Копуша• 19 марта в 14:45
Ответ дляСало не люблю
Не всегда, иногда в тему захотят умные и приятные люди, но их ответы теряются в океане злобы и токсичности. Недавно спросила про детские подгузники, казалось бы что тут такого, форум изначально для этого и создан. Не прошло и минуты, как налепили синюю морду, так я тему сразу и закрыла. Устала от неадекватов
Коварная Зая• 19 марта в 14:45
Ответ дляСало не люблю
Матрьошки працюють, накинулися на коментар, як бик на червоне. Продажні кацапські мразі з методичкою, і пишуть одне й те саме в кожній темі, і ви така вся сердешна, така тема сльозна. Висер саме ви і написали про те, як в тцк звозять інвалідів на милицях. Посіпаки трьохрубльові.
Сало не люблю
• 19 марта в 14:46
Ответ дляКопуша
Токсичність викидають на людей, в реальному житті, певно і рота не відкривають, а можливо, я й помиляюсь.
Розвідка Маші• 19 марта в 14:47
Ответ дляСало не люблю
Правда!
І ця людина закликає інших до людяності. Яка у вас вибіркова людяність виходить. Будьте обережні,коли таке бажаєте
Сало не люблю
• 19 марта в 14:47
Ответ дляКоварная Зая
Удалено администрацией...
Свій варік• 19 марта в 14:48
Ответ дляКоварная Зая
Знаєте як кажуть? На злодію шапка горить. Тцк працює на підарасію, ви разом з ними. Тому що воюють з українцями лише підари. І я не про гомосексуалістів. Якщо ви за знищення українців, ви ворог.
Розвідка Маші• 19 марта в 14:48
Ответ дляСало не люблю
Вже все знаю ,і поліція гарно співпрацює з ними ,дуже гарно. Я викликати зробила,протокол склали, в ДБР теж. Не можна мовчати,коли порушують закон.
Так поліція ж співпрацює, але при цьому протокол склади і людина дома.
КаваЗМолоком• 19 марта в 14:51
Ответ дляСвій варік
я тоже видела это видео без боли нельзя смотреть, рядом парень тоже стоит на 2х протезах без ног молодой очень, это ему как жить теперь такому за копеечную пенсию по инвалидности, и создать семью , зеленскому и его подобию зелебобному подарил ноги , а второму ни за что сломали руку выбросили с машины и смылись это после этого пишут что они правильно работают это только безмозглая пида ...рша может такое написать
Сало не люблю
• 19 марта в 14:49
Ответ дляРозвідка Маші
Серйозно? Та мені після цих днів не страшно, мені страшно було ,коли уявляла на фронті хвору людину,а так,я в святі себе не записувала. Кожному по заслузі!
Розвідка Маші• 19 марта в 14:53
Ответ дляСало не люблю
Удалено администрацией...
Вам за що прилетіла?
Свій варік• 19 марта в 14:58
Автор, ніколи ті люди які мають приналежність до війська, воювали, чи мають приналежність до української нації не будуть бити, вбивати, знущатись з українців. Нехтувати законом і совістю.Це єдине правило і факт. Всі хто займається насильством вороги. І в тилу зараз їх дуже дофіга, не менше ніж на фронті. Під тими масками і балаклавами прибічники росіян. Вони руйнують країну з середини.
Сало не люблю
• 19 марта в 15:00
Ответ дляРозвідка Маші
Вам за що прилетіла?
Мені не прилетіло, Слава Богу.
Розвідка Маші• 19 марта в 15:01
Ответ дляСало не люблю
Мені не прилетіло, Слава Богу.
Ну родичам значить прилетіло, судячи з ваших же слів. Що такого ваші родичі накоїли, що їм таке прилетіло? І чи не боїтеся, що і вам прилетить за такі побажання? Можете не відповідати, це скоріше вам для роздумів
Сало не люблю
• 19 марта в 15:02
Ответ дляРозвідка Маші
Протокол на ТЦК зобов´язані скласти ,коли є правопорушення!
Сало не люблю
• 19 марта в 15:04
Ответ дляРозвідка Маші
Удалено администрацией...
Розвідка Маші• 19 марта в 15:04
Ответ дляСало не люблю
Та я зрозуміла, але ж поліція з ваших слів в зв´язці з тцк, а он протокол про порушення склали, дивина та й годі
Сало не люблю
• 19 марта в 15:07
Ответ дляГарнюнька
А где это было?
Кто и как помог?
Явно про ваш случай есть статья
Кто и как помог?
Явно про ваш случай есть статья
Це ,мабуть ,тільки 5 частина звернень. Долучилась навіть місцева влада,журналісти.
Сало не люблю
• 19 марта в 15:07
Ответ дляРозвідка Маші
Удалено администрацией...
Розвідка Маші• 19 марта в 15:09
Ответ дляСало не люблю
Удалено администрацией...
А ви всіх посилаєте. Пані, де ж ваша людяність до якої ви закликаєте інших. Чи у вас теж розумова відсталість? Можу тобі побажати того ’гівна’, що в мене, бо мій чоловік загинув.