Бабо-лебідка• вчера в 14:34

Зустріла знайому знайомої і стало недобре від її монологу.

Ми йшли разом зі знойомою. Зустріли її знайому, вона почала говорити, я мовчала, бо і так її вперше бачу. Лише привіталася. Знайома моя також тільки практично її слухала. І вона говорила монотонно, ще вам то скажу, ще то скажу, ще то.. я в думках, думаю, що надіюся це остання тема вже. А вона продовжує нове і нове і не замовкає. Я відчула, що мені закрутилася голова і було некомфортно стояти, хотіла сісти. Що це?
ГоловнаЯ• вчера в 14:35
ведьма
Бочка порохУ• вчера в 14:35
Сахар упал. У меня так бывает.
Разгуляшка• вчера в 14:35
то магнітні бурі
Угги_в_горошек• вчера в 14:35
Научите меня так говорить, я буду начальнику таким методом отчеты проговаривать.
Посудомойка• вчера в 14:36
а ви не могли сказати ’Вибачте, дуже поспішаю, іншим разом’
автор Бабо-лебідка • вчера в 14:39
Ответ дляПосудомойка
Не могла попрощатися зі своєю знайомою, бо в нас були справи разом
Але я її ліктем легко стукнула, щоб вже йшли
Але її знайома тримала нас конкретно. Ми вже навіть зрушили з місця, а та далі з нами...
Говорю відверто• вчера в 14:42
енергетичний вампір?
Посудомойка• вчера в 14:45
Ответ дляБабо-лебідка
точно відьма)
Янка-угомонись• вчера в 15:02
У меня такое бывает из-за узких сосудов и проблем с позвоночником
Ms. Сама прямота• вчера в 15:07
до нас прийшла нова колега, я знайомлюся у неї в кабінеті, потім, після смол току, намагаюся закінчити розмову - не виходить ніяк. рухаюсь в направленні двері спиною вперед, ківаю, прощаюся. вобщем - пройшлось просто розвернутися та піти. коли я зачинила за собою двері - вона мені щось ще говорила
Зупка_цем• вчера в 15:07
Ответ дляБочка порохУ
Сахар упал. У меня так бывает.
+
Концентрации на беседе 0, сразу шум в ушах и головная боль.
автор Бабо-лебідка • вчера в 15:16
Ответ дляMs. Сама прямота

Я сьогодні навіть трохи зла через це. Думаю, що ти тримаєш, навіщо стільки слів. Скажи щось одне, людина навряд чи може все відразу запам´ятати, просто все перемішане. Мені взагалі було нецікаво все слухати, може і тому стало погано. Хотіла йти вже по своїй справі.
Ms. Сама прямота• вчера в 15:16
Ответ дляБабо-лебідка

то така організація психіки, не люблю таке
З бісиками• вчера в 15:22
Ответ дляБабо-лебідка
У меня такая одноклассница была. Говорит и говорит, говорит и говорит...
Директор Пляжу• вчера в 15:24
Яка цікава історія
Про знайому знайомої
Це ж треба!