Та не реву я• 19 марта в 14:37
НСЗУ безкоштовні аналізи. Хтось здавав по направленню?
Моя сімейна мені відмовляє надавати направлення !! А в мене є всі підстави щоб здати безкоштовно, в мене онкологія і я після операції. Що робити в даній ситуації ? Чи це всі лікарі відмовляються надавати безкоштовні направлення ? Хотіла здати в сінево.. лікарка сказала по перше там буде черга на аналізи місяць по направленню, по друге що направлення вона не дає бо потім з свого карману має платити. Хто з цим стикався ??
Морская свинка• 19 марта в 14:39
Ответ дляТа не реву я
Як ви добились направлення?
лично я ходила к заведующей, до этого врач ’не умел’ и ’не знал ’
Телефон Рубика• 19 марта в 14:39
Ну вам потрібно шукати просто адресу Сінево, де буде вільне місце - якщо Київ чи в якомусь іншому місті багато лабораторій. А коли мало лабораторій, то потрібно за 3-5 тижнів записуватись.
Телефон Рубика• 19 марта в 14:40
Ответ дляТа не реву я
Як ви добились направлення?
Ендокринолог сама виписала 2 рази. Дорожчі по НЗСУ, а дешевші я сама оплачувала.
Телефон Рубика• 19 марта в 14:41
Ответ дляМорская свинка
в Киеве есть как минимум три лаборатории.
не только Синево
В інші важко записатись наприклад: CND. Тільки Сінево саме нормальне в цьому плані. Ніколай вже не працює з цим.
Телефон Рубика• 19 марта в 14:42
Ответ дляМорская свинка
не только Синево
*Ніколаб
Та не реву я
• 19 марта в 14:43
Ответ дляТелефон Рубика
Тобто черга щоб саме безкоштовно здати?
Та не реву я
• 19 марта в 14:44
Ответ дляМорская свинка
Думаю на гарячу лінію НСЗУ звонити.. бо я і не так мало витратила вже на лікі на операцію. То хоча б аналізи хочу здати безкоштовно….а сімейна не хоче давати направлення..
Мульйонерша• 19 марта в 14:45
У свекрови тоже онко, семейная отказывается давать направления, говорит, что из должен давать онколог. А онколог очень занятой - ему некогда их выписывать. Тоже за свой счет сдает, хотя должна была сдавать бесплатно
Телефон Рубика• 19 марта в 14:46
Ответ дляТа не реву я
Тобто черга щоб саме безкоштовно здати?
Так, є сайт Сінево в якому ви вписуєте направлення, воно одне на всі ті аналізи, які випише лікар. Далі я дивилась на окремій карті відділення, яке було +/- недалеко від мене і там можна вибирати час конкретний але прям по ньому не обовʼязково приходити, просто с 7-8 до 11 ранку
Телефон Рубика• 19 марта в 14:47
Ответ дляТа не реву я
Я 2000грн зекономила перший раз і другий теж 1000грн
Та не реву я
• 19 марта в 14:47
Ответ дляМульйонерша
Моя також посилає мене до інших лікарів…
Я не можу зрозуміти одного чому вони не хочуть давати направлення! Я маю повне право на безплатні аналізи
Телефон Рубика• 19 марта в 14:48
Ответ дляТа не реву я
Ну так ідіть до державного онколога, вона ж вас посилає і дасть той вам направлення. Мені вузький спеціаліст призначив ці аналізи по НЗСУ
Та не реву я
• 19 марта в 14:49
Ответ дляТелефон Рубика
Я хочу часто в сінево , від мене 15хв пішки. Ніколи не було черги щоб чекати тижнями.
Чи це черга саме через ці бесплані направлення ?
Я не готова чекати тижнями щоб здати ттг , бо треба вже коригувати дозу
Телефон Рубика• 19 марта в 14:49
Ответ дляТа не реву я
Так, саме на безкоштовні
Телефон Рубика• 19 марта в 14:50
Ответ дляТа не реву я
Тю, то ідіть до ендокринолога
Та не реву я
• 19 марта в 14:50
Ответ дляТелефон Рубика
Так, саме на безкоштовні
Дякую
Краще я заплачу тоді
Немає в мене часу чекати 😭
Краще я заплачу тоді
Немає в мене часу чекати 😭
Та не реву я
• 19 марта в 14:51
Ответ дляТелефон Рубика
Тю, то ідіть до ендокринолога
А якщо це ендокринолог в платній клініці ? Він також може дати направлення?
Телефон Рубика• 19 марта в 14:52
Ответ дляТа не реву я
Якщо приватна не заключила з НЗСУ договір, то ні
Телефон Рубика• 19 марта в 14:52
Ответ дляТа не реву я
Бляха, ви заплатите за консультацію більше, ніж вже той аналіз здасте
Весёлая морковка• 19 марта в 14:55
Ответ дляТа не реву я
Дякую
Краще я заплачу тоді
Немає в мене часу чекати 😭
Краще я заплачу тоді
Немає в мене часу чекати 😭
Сімейні не мають права давати направлення на аналізи в тих випадках, коли потрібна допомога вузькопрофільника. Тобто треба йди до того, кому ви потім ті аналізи будете показувати. В Синево здаю аналізи коли хочу, не обов’язково в ту чергу записуватися. На рецепшені питають номери направлення. Київ.
Знаю бакси• 19 марта в 14:59
Ответ дляТа не реву я
Не на всі аналізи сімейна може дати направлення. Мені давала на загальний аналіз крові, вітамін Д, феритин, глюкоза. А на гормони давала ендокринолог, сімейна не має права. Можливо, вам треба звернутися до вузького спеціаліста? І на сайті НСЗУ є перелік аналізів, які можна здати по програмі.
Мульйонерша• 19 марта в 15:00
Ответ дляТа не реву я
Семейная говорит, что она не имеет права, потому что она выписала первый пакет анализов и дала направление к узкому специалисту. И дальше лечить и выписывать анализы должен лечащий врач. А лечащий врач раздражается, говорит, что у него уйма людей под кабинетом и ему некогда этим заниматься
Та не реву я
• 19 марта в 15:00
Ответ дляВесёлая морковка
Дякую
Та не реву я
• 19 марта в 15:01
Ответ дляЗнаю бакси
Мені хоча б здавати кальцій , віт Д, феритин .. по направленню від сімейної , в за ттн заплачу сама
Щось не спиться• 19 марта в 15:11
Ответ дляТа не реву я
Дала эндокринологу 250 грн, дала направление на ттг, Ферритин, витамин Д.
До этого семейная выписывала пакет анализов по щитовидной
ГугелП@лАмался• 19 марта в 15:14
Ответ дляТа не реву я
Дело в том, что многие анализы сдаются бесплатно только если их выписал узкий специалист, а не семейный врач. В том же Синево и CSD есть список: там напротив многих анализов есть такая пометка, что он не сдается бесплатно, если выписан семейным врачом.